Poreč od 1 399 Kč
Zobrazit zájezdy

Stojí za návštěvu Aquapark Aquacolors Poreč?

Vloženo: 27. října 2019
Poslední příspěvek: 13. prosince 2019
nový člen nový člen /
Asterix
nový člen nový člen / před 4 lety
Asterix
Hezký víkend, vaše názory na Aquapark Poreč (Aquacolors)? Chceme příští rok na Istrii a tohle mi přijde jako pěkné zpestření. Ani ceník mi nepřijde nijak drahý, kdy dospělý platí 185 Kn za celý den i s lehátkem a slunečníkem. To je jako u nás. Byl jste někdo?

Odpovědi 2 odpovědi

Rudy
nový člen nový člen /
Rudy
nový člen nový člen / před 4 lety
Rudy
před 4 lety
@Asterix ~ Byli jsme tam letos v září, docela mě překvapilo, že tam nebylo moc lidí. Byli jsme tam dvakrát za dovolenou, fakt pěkný zpestření od moře, děti se vyblbly. Lepší mi přišlo tam jít až na 16 hodinu, už je tam opravdu minimum lidí a vstup na 3,5 hodiny stojí 135 Kn za dospělého a 100 Kn za dítě... a ty 3,5 hodiny do zavíračky jsou kolikrát opravdu dostatečný Rozhodně se tam vyřádí i dospělej člověk, my z toho s přítelkyní byli nadšení! A atrakcí tam je fakt dost, tak to určitě zkuste
Maruška26
nová členka nová členka /
Maruška26
nová členka nová členka / před 4 lety
Maruška26
před 4 lety
@Asterix ~ Ano aquapark je vážně super lehátka a slunečníky, pokud najdete volné, tak jsou zdarma. Pozor na to, že tam můžete platit jen kunami

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů