Ko Samui od 70 218 Kč
Zobrazit zájezdy

Potápění Ko Samui

Vloženo: 15. prosince 2019
Poslední příspěvek: 16. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Peanut
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Peanut
Dobrý den, ze měsíc letíme do Bangkoku, poté dále na Surat Thani a odtud trajektem na Ko Samui. Četl jsem o možnosti šnorchlování na Ko Tao a potápění u vedlejších ostrovů. Mě by ale zajímalo přímo potápění na Ko Samui. Abysme nemuseli pořád jen někam jezdit, kde je nejlepší spot?

Odpovědi 4 odpovědi

Bibi_Bu
nový člen nový člen /
Bibi_Bu
nový člen nový člen / před 4 lety
Bibi_Bu
před 4 lety
@Peanut ~ Asi 4 hodiny od Ko Samui lodí je Ko Tao. Tam je potápění mnohem lepší. Cena za ponor 900 THB. Je tam velký výběr dive center, loď jezdí asi 3x denně.
Dejv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Dejv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Dejv
před 4 lety
Netuší někdo, jak moc deštivé je tam počasí v říjnu? Rádi bysme příští rok na podzim na Koh Tao nebo Koh Samui, ale podle průvodců je v té době lepší počasí na východ od Bangkoku (Ko Kood, Ko Samet atd).
Zuzana36
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zuzana36
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Zuzana36
před 4 lety
Sice trochu mimo, ale na Phi Phi jsme platili 100 usd za 2 ponory.
Georg70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Georg70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Georg70
před 4 lety
@Dejv ~ Kamarád tam byl letos celý listopad Koh Chang, Koh Kood, Koh Samet atd. nepršelo. Koh Samui, Phuket, deštivé.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů