Marsa Alam od 4 023 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaké je počasí v Marsa Alam v září?

Vloženo: 10. ledna 2020
Poslední příspěvek: 21. ledna 2020
nový člen nový člen /
Matoušová-Ivana
nový člen nový člen / před 4 lety
Matoušová-Ivana
Chtěli bysme letos vyrazit na dovolenou celá rodina. Poprvé i s našim dvouleťákem plus dítě 5 let. Přemýšlím, že nepojedeme ale v sezóně, ale až na podzim. Chceme určitě letecky, dobrý hotel s vyžitím pro děti a cenově dostupné. Hezky mi vychází zatím Egypt. Jaké je prosím počasí v Marsa Alam v září? Už nejsou taková vedra pro děti? Je tam pořád hodně lidí?

Odpovědi 4 odpovědi

Marsa21
nový člen nový člen /
Marsa21
nový člen nový člen / před 4 lety
Marsa21
před 4 lety
@Matoušová-Ivana ~ Zdravím, pěkný den. Září mám vyzkoušené dvakrát, od 6. do 21.Teplo stejné jako v sezóně. V říjnu jsem byla minulý rok od 15. týden, vyhřáté moře, teploty na slunci 30 +. Velmi příjemné. Do Egypta bych osobně dvouleté dítě nebrala. Nemá zcela vyvinutou termoregulaci a hrozí dehydratace z průjmu. V letadle, po zkušenostech, často pláčí, ti malí, let trvá 4,5 hodiny a o pohodlnosti sedaček se dá s úspěchem pochybovat. Kdo zná, souhlasí
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Marsa21 ~ krásné a vedro. Teplé moře sama jsem byla v loni v září a super
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Wincenzzo
před 4 lety
V MarsaAlam je v zari mimoradne prijemne pocasi, teploty nad 30stupnu,more vyhrate a Hodne teple...nevim,nevim,brat tam s sebou tak male dite... to uz je na Vas...
Matoušová-Ivana
nový člen nový člen /
Matoušová-Ivana
nový člen nový člen / před 4 lety
Matoušová-Ivana
před 4 lety
@Wincenzzo ~ A od kolika let byste je tam bral? Koukala jsem na hotel, kde je pohotovost s česky mluvící sestřičkou. Samozřejmě hodláme dbát na prevenci a vždy vozíme léky na případnou pomoc.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů