Itálie od 724 Kč
Zobrazit zájezdy

Motely nebo jiné přespání na jednu noc v Itálii

Vloženo: 3. února 2020
Poslední příspěvek: 4. září 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Liduš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Liduš
Rádi bychom letos projeli Itálii autem až dolů s tím, že bychom občas někde přespali jen jednu noc, abychom si odpočinuli, umyli, uvařili V některých lokalitách bychom se ubytovali v kempu na více nocí, ale někudy bychom chtěli jen cestou přespat v nějakém motelu, u dálnice, u silnice, kde nebude problém s jednou nocí a bude to levné. Existují nějaké takové motely, motoresty vůbec ještě? Nemáte s tímto zkušenost? Dá se někam dorazit třeba v pět ráno, když pojedeme z Prahy přes noc? Abychom se nemuseli nervovat s tím, že je potřeba se ubytovat do sedmi do večera apod... Kempy máme rádi, ale rozkládat stan na jednu noc mi připadá zbytečné, připojovat se navíc k elektřině a tak... Děkuji, pokud někdo z vás má nějaké doporučení cestou z Prahy, např. už někde v horách, v Rakousku nebo za hranicemi Itálie... Díky Lída

Odpovědi 6 odpovědí

Giorgio
nový člen nový člen /
Giorgio
nový člen nový člen / před 4 lety
Giorgio
před 4 lety
Vše bych řešil přes Booking.com, většina nabídek je tam B&B (postel a snídaně) stejně máte check-out do 10 hodin. Volil bych nějaké městečko podle km kolik zhruba zvládnete, nedaleko dálnice, ať se máte večer kde projít a podívat. Další rezervace už můžete udělat “operativně” podle místa z mobilu. Já jsem si většinou místa k prohlídce a přespání připravil dopředu. Ale pak je trochu riziko, že jen cesta tan bude trvat týden. (ačkoliv, to je přesně to co mi vyhovuje) Každý den se posunout o kousek a vidět co nejvíce.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
My jedeme na 15 dní a chystám si to doma pěkně v klidu. Co chceme vidět, jak to asi časově vychází a rovnou objednávám přes booking ubytování. Za jedno mám ještě výběr a za druhé jedou s námi dvě jorkšírky. V Positano to otáčíme a vracíme se přes Padovu zpět dom. Většinou to máme na 2 - 3 noci na jednom místě, projet to a zase valit dál.
Muffajzňa
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Muffajzňa
před 4 lety
I tu jednu noc bych řešila v kempu. Je tam voda, kuchyňka a je to taky docela levné, vždycky jsme využívali kempy.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@Muffajzňa ~ vyuzili jsme jen jednou Albatros ktery byl na bookingu. Se psama je nekdy problem i do campu. Ale jedna noc pri presunu do campu asi ano, je urcite levnejsi.
Kdyz vidim ceny ubytovani okolo Positano ......
Liduš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Liduš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Liduš
před 4 lety
A nemáte někdo zkušenost s konkrétním kempem, někde u Mnichova, Innsbrucku...? Opravdu jen na to přespání, klidně v autě, abychom nemuseli až do té Itálie na jeden zátah. Jen tedy mám trochu problém s tím, že nevím, jak tyto kempy fungují časově, kdybychom chtěli zastavit třeba po půlnoci, to nás asi nikam nepustí, že...
annfhrt46
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
annfhrt46
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
annfhrt46
před 3 lety
já řešim veškerý ubytování přes https://booking.com ceny jsou tam většinou nižší než na hostelworld i na webech hotelů (u stejnejch hotelu), najdese tam hotely i hostely a neplatí se booking fee

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů