Keňa od 29 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa, kdo z vás byl na safari?

Vloženo: 11. února 2020
Poslední příspěvek: 14. února 2020
nový člen nový člen /
DonPepe
nový člen nový člen / před 4 lety
DonPepe
Ahoj, strašně mě začala lákat Keňa a safari. Líbila by se mi tam dovolená alespoň na 14 dní, nepotřebuji žádné luxusní ubytování, jde mi hlavně o národní parky a zvířata. Zajímalo by mě úplně vše, kam přesně vyrazit, kolik cca si našetřit, jaké jsou ceny, v jakém období jet, jak se po Keni dopravovat? Děkuji moc za všechny reakce

Odpovědi 2 odpovědi

Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Opavan
před 4 lety
@DonPepe ~ Done Pepe (já znám rum Don Pappa ,
předpokládám, že jste běloch, takže nemůžete spát v nějaké chatrči či ve vlastním stanu (v kempech na safari jsou i velké stany s veškerou výbavou). Ať již ze zdravotních a hygienických důvodů a také proto, že jste bílý Evropan. Stačí hotely 3*, určitě nepotřebujeme 5 polštářů v posteli... Podstatné je, abyste viděl zvěř (hodně, spoustu , tisíce zvířat) ne jen desítky či stovky, MUSÍTE si především vybrat termín, kdy se zvířata přesouvají. Takže NE 7.-8. měsíc, kdy stáda odtáhla do Tanzánie...a v Keni zůstali jen "zatoulanci". Samozřejmě, že se jezdí expedičními vozidly a přesun uděláte i malým letadlem ať neztrácíte čas po "necestách" v prašném prostředí...
Příjemné zážitky přeji!
Adlerka
nový člen nový člen /
Adlerka
nový člen nový člen / před 4 lety
Adlerka
před 4 lety
@DonPepe ~ Ahoj, my jsme to zařizovali přes místní agenturu. Všechno jsme řešili dopředu přes e-mail. Ubytovaní jsme byli v hotelu na Diani Beach, odtud nás vyzvedli a navštívili jsme Tsavo East, Tsavo West a Lumo. Pokud jste ještě nebyl na žádném safari, tak bude v Keni nadšený.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů