Drvenik od 2 250 Kč
Zobrazit zájezdy

trajekt drvenik-sucuraj

Vloženo: 26. ledna 2020
Poslední příspěvek: 26. července 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
bigboss
Ahoj,
v lee jedeme na dovolenou na ostrov Hvar,jedeme audi,ktera je o neco nizsi oproti oktavkam apod..a jedeme tam trajektem,jenze nikde nemuzu najit jaka je mozna nejnizsi vyska vozidla,aby nebyl problem pri nalodeni,abych jsem nedrel podlahou..mate prosim s tim nekdo zkusenost?
Dekuji
Jirka

Odpovědi 11 odpovědí

Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Romana
před 4 lety
Zdravím, tuhle informaci jsem také nikde nedohledala, všude píšou jen o maximálních rozměrech. Zrovna v Drveniku chodíme každý večer sledovat naloďování aut na trajekt (je to hodně zajímavé ) a nikdy jsem si nevšimla, že by měl někdo problém s nižším podvozkem.
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
@bigboss ~ S jakou společností chcete jet, Jirko?
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
bigboss
před 4 lety
@Dáša ~ nejspis s jadrolinija nebo jak se to jmenuje...je v tom nejaky rozdil kdybych jel s nekym jinym?
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Romana
před 4 lety
@bigboss ~ z Drveniku jezdí jenom Jadrolinija.
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
@Romana ~ Jsem si nebyla jistá jestli to ze Splitu nejezdí i další společnost. Zkusila jsem jim napsat e-mail. Tak uvidíme..
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
bigboss
před 4 lety
@Dáša ~ jeee vy jste tam napsala?jsem nemohl na jejich strankach najit mail,ale i tak moooooc dekuji...
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
@bigboss ~ Dobrý den, z Jadrolinija se ozvali, bohužel mě odkázali, abych napsala přímo na pobočku v Drveniku, což bylo bez úspěchu. Každopádně jsem alespoň koukala na některá videa z naloďování v Drveniku (www.youtube.com/watch?v…) a Sučuraje (www.youtube.com/watch?v…), tak snad alespoň toto by Vám mohlo pomoct
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
bigboss
před 4 lety
@Dáša ~ dobry den,
mockrat dekuji,ze jste po tom,tak patrala a dobry napad se zkusit se podivat na youtube...na tom je vlastne skoro vsechno...pak se zkusim na to juknout co tam jezdi za auta a snad tam bude nejake podobne mojemu...
Jeste jednu mockrat dekuji....
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bigboss
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
bigboss
před 4 lety
@Dáša ~ tak jsem zkouknul ty videa a maji to tam pekne do roviny,tak ted uz nemam strach ze by jsme museli skrabnout podlahou...jeste jednou dekuji..
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
@bigboss ~ Rádo se stalo, snad to pomohlo.
Lucia329
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lucia329
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Lucia329
před 4 lety
Ahojte, koľko ste cca čakali na nalodenie? Ak chcem ísť dajme tomu o 15tej,stačí mi prísť do Dvorniku o 14tej? Ďakujem.

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů