Valencie od 9 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Valencie, co navštívit?

Vloženo: 16. února 2020
Poslední příspěvek: 20. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Maestro
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Maestro
Podařilo se nám koupit levné letenky do Alicante, tak kdyby měl někdo nějaké tipy, co navštívit v okolí Alicante a Valencie, pište! Alicante máme rozplánované víc, ale chceme zajet i nahoru. A sice už máme nějaké zajímavosti ve Valencii vybrané, nicméně plány nejsou pevné. A já se budu těšit na vaše tipy kam ve Valencii. Co vidět, co vás zaujalo..a třeba se tam i potkáme

Odpovědi 5 odpovědí

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Maestro ~ Hezký den,
Valencie je nádherné město a doporučuji zde strávit alespoň 2 dny. Pokud máte v plánu navštívit také muzeum umění, muzeum vědy nebo akvárium, pak budete potřebovat rozhodně více času.
Co se týče dalších zajímavostí, určitě nevynechejte následující místa:
1) náměstí Plaza del Ayuntamiento
2) tržiště Cental market
3) náměstí Placa de Lope de Vega
4) náměstí Placa Redona
5) náměstí Placa de la Reina
6) katedrálu
7) čtvrť Barrio del Carmen
Mirka24
stálá členka stálá členka /
Mirka24
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Mirka24
před 4 lety
Ve Valencii je také krásně zdobená budova vlakového nádraží Estació del Nord, snad nejhezčí co jsem kdy viděla. Interiér je zdobený nádhernými mozaikami a dřevem. Vypadá to tam spíš jako někde na zámku než na nádraží. Stojí to za návštěvu.
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Darina
před 4 lety
@Maestro ~ Valencie centrum, katedrála, El Micalet, Torres de Serranos, Torres de Quart, park Turia, město umění a věd, Marina Real Jüan Carlos - zbytky okruhu F1, El Cabanyal, Playa Malvarossa, Mercat Central, Mercat Colon, čtvrt Russafa, Biopark, Albufera - divocí plameňáci, Alboraya - valencijské Benátky.
Maestro
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Maestro
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Maestro
před 4 lety
Díky moc za tipy. Byla jste některá u růžového jezera (Las Salinas De Torrevieja)? Platí se tam nějaké vstupné?
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Darina
před 4 lety
@Maestro ~ My jsme byli a vstupné se neplatí. Jen je fajn s sebou mít kanystr s vodou na opláchnutí pokud se budete koupat. A někdo říkal i, že mu to zničilo plavky, nám se to teda nestalo, mám černé.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů