Itálie od 724 Kč
Zobrazit zájezdy

Koronavirus v Itálii - zrušit let?

Vloženo: 25. února 2020
Poslední příspěvek: 15. března 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Elisabeth
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Elisabeth
Dobrý den, za týden máme odlétat na dovolenou do Itálie, přílet máme na letiště Itálie Bergamo. Jsem 15tt těhotenství , manžel a syn 3 roky. Začínám stresovat, protože máme velké obavy z koronaviru. Zrušili byste? Máme v tom poměrně hodně peněz. Dneska jsem četla, že se koronavirus vyskytl také na Tenerife...

Odpovědi 9 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Elisabeth ~ to je těžké dle toho kam letíte, ale v Itálii se to moc rozjíždí já bych neletěla
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
Když to zrušíte Vy, můžete mít problémy, podívejte se do smlouvy, podívejte se případně na podmínky zrušení. Ale také se podívejte, jak staré lidi to zatím postihuje. Já osobně bych to nerušil, ale těhotenství .................
Smlouva - podmínky - doktor
Elisabeth
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Elisabeth
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Elisabeth
před 4 lety
To je Teda skvělé. Teď jsem četla, že radí, že se tam nemá vůbec jezdit, že lidem hrozí i karanteny. A co teprv ti lidé, co se teď vrátili z jarních prázdnin ze zahraničí. To jsem na to zvědavá..zítra se rozhodneme úplně, ale kvůli dětem to asi zrusime
Muffajzňa
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Muffajzňa
před 4 lety
@Elisabeth ~ Já bych neletěla, ale vše záleží na vašem uvážení.
Adriana
nový člen nový člen /
Adriana
nový člen nový člen / před 4 lety
Adriana
před 4 lety
Jsme na lyžích v Livignu, vše ok, jen tu nekoupíte ani chleba. Takhle prázdné obchody jsem ještě neviděla. Jinak lidi nenosí roušky, žádná panika, nákazy se nebojím ale trochu máme obavy z uzavření oblasti, ve které jsme.
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety
Netušíte někdo, jak je to v Miláně s památkama? Jsou otevřené?
Katka
stálá členka stálá členka /
Katka
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Katka
před 4 lety
@Elisabeth ~ my jsme měli letět příští týden do Říma a neletíme. Hotel jsem stornovala, letenky propadnou. Ne, že bych se bála, že tam něco chytnu, ale spíš, že bych něco mohla přivést domů nebo zůstat někde v karanténě. Ve vašem stavu bych neletěla. Obzvláště pokud je to severní část. Za dovolenou žádné zdravotní riziko nestojí, pokud jste těhotná. Řím jsme se dlouho rozhodovali....být to sever, tak to stornuji okamžitě a to fakt nepatřím k těmu, co si už div nekopou protiatomový kryt. Ve finále už to do té doby může být jedno a bude to stejně fuk, na druhou stranu situace se mění každou chvíli. Holt nám to neuteče a pojedeme příští rok. A peníze "vem čert".
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Darina
před 4 lety
@AbrakaDabra ~ Vím od kamarádky, že Duomo je otevřené, ale jen pro skupiny do 10 lidí, lístky se prodávaj jen on-line. Divadlo La Scala je zavřené. Muzea jsou taky otevřený jen pro malý skupinky.
Klemza
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Klemza
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Klemza
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ já bych určitě nejel.Vy jakk píšete jste ještě ke všemu v jiném stavu a tak můžete i ohrozit své ještě nenarozené dítě.V Itálii je toho plno a tak bych určitě neriskoval.Ale záleží na Vás!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů