Thajsko od 20 405 Kč
Zobrazit zájezdy

Letět teď do Thajska (koronavirus)??

Vloženo: 27. ledna 2020
Poslední příspěvek: 5. září 2020
nový člen nový člen /
Kozderka
nový člen nový člen / před 4 lety
Kozderka
Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo se chystá tento týden odletět do Thajska? Vím, že to není přímo Čína, ale měli jsme teď letět a máme z toho fakt divné pocity.

Odpovědi 29 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Kozderka ~ Kamarádka se právě vrátila z Thajska bez problémů a užila si to, procestovala celé Thajsko . Já též za dva měsíce odlétám .
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ není to sice Thajsko, ale synovec s manželkou a ještě jedním manželským párem odlétají zítra na Srí Lanku. Jediný strach který má mužská část, je strach z letadla
anaham
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anaham
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anaham
před 4 lety
@mona-lisa napsal(a):
@misa40 ~ Moc dekujeme za info-odletame 7.3. a sem rada, ze vim jaka je situace. M.
Jaká je situace co se týče kontrol(koronavir) na letišti v Bangkoku.Letíme sice až 24.4. z Vídně. Někde jsem četla,že nás mohou na 14 dní dát do karantény. Do termínu odletu je sice ještě daleko, ale protože nás cestuje 5 osob a někteří mají obavy, tak se informuji
Zuzka14
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zuzka14
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Zuzka14
před 4 lety
@anaham ~ Dobrý den,
také by mě zajímala aktuální situace v Thajsku. Máme letenky na 9. května z Prahy přes Doha na Phuket. Vím, že je to ještě za dva měsíce, ale ve zprávách čtu, že Katar (Doha) nepouští do země cestující z Thajska. Nevíte někdo, jestli se jedná i o lidi, kteří budou jenom přestupovat na další let, čili se ani nedostanou z letiště? A jak to vypadá s přijímáním cestujících přímo v Thajsku? Budu moc vděčná za jakékoliv informace. Děkuji.
Amy
stálá členka stálá členka /
Amy
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Amy
před 4 lety
Pár dní zpátky BKK, pouze screening, jinak v pohodě. Lidi ze zasažených zemí lifrují na speciální místo. Jinak situace celkově klidnější než v Evropě.
Cestovatel_Traveler
stálý člen stálý člen /
Cestovatel_Traveler
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Cestovatel_Traveler
před 4 lety
Vrátili jsme se teď z Malajsie a Singapuru. Na letištích snímají teplotu kamerou, jinak naprostý klid a pohoda. Roušky nosí minimum lidí. Jen lidé z Číny a Itálie měli zvláštní kontrolu.
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety
@Zuzka14 ~ Thajsko absolutně v pohodě. Katar může být horší ale transfery jsou většinou ok, pokud nevstoupíte přímo do Kataru.
hajdrich
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
hajdrich
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
hajdrich
před 4 lety
Zdravím chci se zeptat ,chci letět v listopadu do Thajska a bylo mi řečeno tady od někoho že mě z letiště převezou na hotel a budu tam muset prodělat 14 dní karanténu zda jsem zdráv a stojí to prý 1700 dolaru,muže mi k tomu někdo něco říct?Dík Jindra.
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
LenkaGazdova
před 4 lety
@hajdrich ~ Pokud nejste držitel nějakého typu dlouhodobého víza, tak se v listopadu do Thajska s největší pravděpodobností ani nedostanete. Pokud máte nějaké vízum a dostanete povolení ke vstupu, 14 denní karanténa ve státním zařízení by měla vycházet kolem 80 tis. bahtů.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů