Playa del Carmen od 36 889 Kč
Zobrazit zájezdy

Playa del Carmen - počasí v červenci

Vloženo: 4. března 2020
Poslední příspěvek: 5. března 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Amálie
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Amálie
Rádi bychom navštívili letos v červenci s manželem Mexiko, konkrétně Playa del Carmen. Vím, že je zrovna v období dešťů, ale já jako učitelka v jiný čas nemůžu. Zajímalo by mě jestli je tam podobné klima jako např. na Kubě, kde jsme vloni a předloni zažili deštivé počasí v tomto období jen v malé míře. Chtěli bychom spojit pobyt u moře i s několika výlety. Může mi někdo poradit jestli je třeba mít obavy se tam v červenci vydávat s ohledem na počasi? Ivana

Odpovědi 2 odpovědi

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Ano je tam období deštů. Osobně jsem byla v prosinci a bylo super. Památky jsou nádherné, pyramida po cestách Mayů
kafařka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
kafařka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
kafařka
před 4 lety
@Amálie ~ My jsme byli minulý rok s manželem v červenci na Yukatánu a počasí bylo v pohodě, pršelo asi 2 dny a hned se zas udělalo hezky. Už v červnu je tam dost horko, a to jsme na vedra docela zvyklí a stejně nám přišlo někdy až moc. Na válečku na pláži to bylo v pohodě, ale na 3 hodinovou návštěvu Chichen Itza a vyškrábat se na pyramidu v Coba asi ve 40 stupních to nebyla sranda.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů