Barcelona od 10 399 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta do Barcelony

Vloženo: 10. března 2020
Poslední příspěvek: 10. března 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
xkobrax
Ahoj, chystáme se za 14 dní letět do Barcelony. Nevíte někdo, jak je to konkrétně tam s opatřením proti Koronaviru, jestli jsou uzavřené památky v centru atd , nebo je tam normální život, jako kdyby se nic nedělo? Zařízené máme všechno už od listopadu, rušit se nám to příliš nechce, tak vyčkáváme. Mám strach spíš z možné karantény, jak by to probihalo, kdo by hradil náklady atd. Díky moc za všechny komenty

Odpovědi 11 odpovědí

Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Cleopatra
před 4 lety
@xkobrax ~ Zatím jsou velké zápasy bez diváků, památky otevřené. Lidi jsou v klidu, v obchodech jsou potraviny, akorát v lékarnách není dezinfekce.
CigarettesAfterSex
nový člen nový člen /
CigarettesAfterSex
nový člen nový člen / před 4 lety
CigarettesAfterSex
před 4 lety
@xkobrax ~ Vám nezrušili let? Kamarádce minulý týden ano.
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
xkobrax
před 4 lety
@Cleopatra ~ Takže kolem Koronaviru tam nevypukla zatím žádná přehnaná hysterie jako tady? Čekáme, co se ještě bude dít, ale vzhledem k docela velkému narustu nakažených tam za poslední den a informacích na MZV, že už i Španělsko patří mezi zemi s vysokou možnosti nákazy, nevím jak se rozhodnout. Letenky máme zajištěné přes Ryanair a ubytování soukromý, takže žádná cestovka.
Nicola
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Nicola
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Nicola
před 4 lety
@xkobrax ~ Pozor na to, že neplatí cestovní pojištění, když jedete do této oblasti. Cestovní pojištění se pak nevztahuje na pojistné události, které vznikly v oblasti, kam MZV nedoporučuje cestovat nebo doporučuje tyto cesty odložit.
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
xkobrax
před 4 lety
@CigarettesAfterSex ~ Zrušily nám ho na jistý den ( předpokládám, že z nenaplneni míst ), ale den před naším odjezdem, i po něm byly lety normálně k dispozici, tak jsme si let akorát přebukovaly o den dřív
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
xkobrax
před 4 lety
@Nicola ~ Takže cestovní pojištění se nebude vztahovat do zemí, které je dle MZV s vysokým rizikem nákazy?? 😯
Král_pláže
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Král_pláže
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Král_pláže
před 4 lety
@xkobrax ~ Karanténu by měl platit stát, ve kterém zůstanete. Jinak v Barceloně teď běží život normálně jako předtím. Žádné velké změny zatím, ale nemocných přibývá, takže kdo ví..
Nicola
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Nicola
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Nicola
před 4 lety
@xkobrax ~ Mám informace od Axy a na onemocnění koronavirem a karanténu se pojištění nevztahuje, jinak na zlomenou nohu ano. Ale vyskytovaly se i takové informace jakože kdyby karanténa vznikla nečekaně, pojištění by platilo. Ale díky předem známé situaci ne. Celý se to furt celkem mění..
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
xkobrax
před 4 lety
@Nicola ~ Před cca hodinou jsem volala do Axy - co se týče pojištění ohledně Koronaviru- pojištění se prý vztahuje na veškeré zdravotní výlohy - kromě karantény, ale možnou hospitalizaci z důvodu onemocnění Koronavirem ano, i toto prý zahrnuje pojištění. Jak jsou na tom ostatní pojišťovny, netuším, myslím že to ma i Allianz. Odkud máš tuto informaci?
Nicola
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Nicola
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Nicola
před 4 lety
@xkobrax ~ Od známého, který tam pracuje.
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
xkobrax
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
xkobrax
před 4 lety
@Nicola ~ Tak a teď čemu ( komu ) věřit, že? Je to zvláštní a schválně jsem kladla důraz na toto téma a paní mě ujišťovala, že se to vztahuje i na to.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů