Last minute Barcelona

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Last minute Barcelona - na procházce městem zázraků pod Montjuicem

Barcelona je hlavním městem Katalánska, hrdé a bohaté španělské provincie. V rozsáhlé aglomeraci Barcelony žije přes tři milióny lidí a zvláště od pořádání olympiády roku 1992 se stala význačným společenským centrem celosvětového významu. Poznejte katalánskou metropoli s bohatou historií a bezpočtem turistických zajímavostí v rámci našeho last minute pobytu.

Vznešená Barcelona je sídlem arcibiskupa i několika univerzit a patří k nejnavštěvovanějším evropským městům. Největším lákadlem je slavná Sagrada Familia, dále náměstí Placa del Rei s historickým muzeem a středověké loděnice Les Drassanes. Katalánskou gotiku reprezentuje kromě Gotické čtvrti kostel Santa Maria del Mar.

Na poznávacím zájezdu do Barcelony se s námi můžete ubytovat například v elegantním tříhvězdičkovém hotelu Rialto s krásným výhledem na středověké centrum města, situovaném 50 metrů od bulváru La Rambla. Poloha na pobřeží Středozemního moře zajišťuje městu v létě i na jaře příjemně teplé počasí.

Chcete vidět stavby Antonia Gaudího na vlastní oči? Vydejte se na eurovíkend do Barcelony za výhodnou cenu na poslední chvíli.