Egypt od 4 023 Kč
Zobrazit zájezdy

Dovolená Marsa Alam začátek srpna

Vloženo: 5. dubna 2020
Poslední příspěvek: 8. dubna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym00
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym00
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je tu někdo kdo teďka stornoval zájezd u CK Fischer? Jaké má "realné náklady" při stornu. Zvažujeme stornovat zájezd.

Odpovědi 8 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Po včerejším vyhlášení vlády srpen spadá do 100 procentního storna .
Iveta7824
nový člen nový člen /
Iveta7824
nový člen nový člen / před 4 lety
Iveta7824
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ no ono pisou ze vcera ze cestovkam povolila vlada vystavit lidem woucher do 2021..a nevyuzijou li ho doTOHOTO terminu budou jim vraceny penize.( Pokud je jeste vyjimka ze srpen spada do 100 storna, to je mozne.) .. Pokud je to dal ale s poukazkama mysleno takto, tak ostatnim podle me vrati penize az po tomto datumu. Myslim ze to je ochrana cestovek. Protoze doted nikdo nevedel jak vyssi moc dostat do obch. podminek. Samozrejme, muzu se plest, ale na netu bylo to prohlaseni uvedene takto.
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a dnes (6. 4. 2020) tento návrh posvětila vláda.
Výjimky, které potvrzují pravidlo
Poukázky jsou tedy ode dneška jednou z variant, nicméně existují i výjimky, osoby, které je nemusejí přijmout a můžou vyžadovat peníze. Jde o:
osoby starší 65 let,
nezaměstnané
a zdravotně postižené.
anonym00
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym00
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym00
před 4 lety
Ano, už taky vím, jinak jsem se ptal ve Fischeru kolik by stálo storno, tak aktuálně na zájezd na srpen to činí 40% z ceny + cena doplňkových služeb a pojištění
anonym00
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym00
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym00
před 4 lety
Tak to nakonec necháváme tak, doplatíme to a uvidíme, co se bude dít, já osobně si myslím, že je šance, že v té době už se bude v pohodě lítat.
Iveta7824
nový člen nový člen /
Iveta7824
nový člen nový člen / před 4 lety
Iveta7824
před 4 lety
@anonym00 ~ tak to radej vyckat jestli uz by se nelitalo v srpnu.. A pokud ne holt si vzit poukaz...Je to sice blbe mit nekde vazany penize... ale kdo to mohl vedet.. My meli letel na konci cervna. Zaplatili jsme jednu zálohu a vzali si na tu zaplacenou castku poukazku. Nemuseli sme doplacet dalsi splatky a jeste jsme dostali 10% slevu na kazdeho dospeleho na dalsi pobyt ktery si vyberem. Kupovalu jsme u BS..
anonym00
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym00
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym00
před 4 lety
@Iveta7824 ~ tak to mají dobré podmínky, Fischer vystaví voucher až když to bude v tu chvíli definitivní.
Iveta7824
nový člen nový člen /
Iveta7824
nový člen nový člen / před 4 lety
Iveta7824
před 4 lety
@anonym00 ~ jo taky me prekvapili. Litame s Eximem Egypt,Letos poprve jsme zkusili BS. Myslela jsem ze budou chtit vsecky splatky a pak az vystavi poukazku. A ne- i na tu jednu platbu nam dali poukaz platny do 2021+10%na kazdou dospelou osobu na to, co si k tomu poukazu vybereme... Takze vyckame a az to půjde vyberem neco.....Jsem rada, protoze porad lepsi poukaz na par tisic, nez aby mi u nich lezelo pres 50 tisic..
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
vzala jsem si woucher Trafel Stafe , to se vyplatí , na letošek však mohu na Egypt zapomenout

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů