Marsa Alam od 8 432 Kč
Zobrazit zájezdy

Silný vítr - Marsa Alam vs. Safaga

Vloženo: 27. října 2017
Poslední příspěvek: 21. října 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Chceme jet s manželem na dovolenou do Egypta a vybíráme mezi Safaga a Marsa Alam. Přikláníme se spíš k Marsa Alam, protože nás tam láká vyhlášené šnorchlování. Máte však někdo zkušenost se silným větrem? Někde jsem četla, že tam fouká někdy opravdu hodně a plavčíci pak ani nedovolí vstup do moře. Bylo by tedy lepší jet raději do té Safagy nebo to tam je s tím větrem stejné? Děkuji za názory.

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Myslím, že Safaga a Marsa Alam na tom budou s větrem podobně. Leží přece na stejném pobřeží, asi jen 200 km od sebe. Marsa Alam byla krásná. My jsme měli asi štěstí - nefoukalo zas tolik. A v srpnu, kdy bylo fakt docela vedro se i ten větřík hodil. Podle nějakých grafů je ale právě léto nejlepší - nejméně fouká. Ale pohybuje se to ve vlnách - nejvíce prý fouká na začátku června a pak v září. Jinde zase píšou, že nejhorší to je od listopadu do února. Tak pak si vyberte
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Marsa Alam a naprosto nesnesitelný vítr. Už nikdy víc. A stejné pobřeží = stejné podmínky. Nevím, co řešíte.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,loni koncem září,začátkem října jsme byli v Marsa Alam - hotel Resta grand,tam foukalo opravdu hodně. Pořád červená vlajka,jenom asi dvakrát byla žlutá.Jsou tam ale laguny kde jsou krásné rybičky,ježci,chobotničky,barevné korály...celý podmořský svět.Vyberte si destinaci kde není do moře vstup přes molo.Určitě záleží taky na termínu,lidi co odjížděli když my přileli tak těm foukalo dva dny. jana
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Marsu bych nebrala, silný vítr a nikde nic. Raději jezdím do Sharmu.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
jedte do Port Ghalibu je to 3km od letiste moc krasne a muzete plavat vzdy hotel Palace nebo Sunrice a u LMholiday si zaplatte vylet na zelvy a dogonga lodi Uzasne levne oproti vyletum od delegatu
Mixi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mixi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Mixi
před 5 lety
Soňa
No................, já byla za těch 25 let ve všech lokalitách a přitom jsem se jedinkrát "trefila" do hotelu, kde bylo moře podle mých představ! Pozvolný vstup ( né turistický ), celý den vlny - ale takové ty na blbnutí a přitom po obou stranách úžasné korály. V tom hotelu jsem ale byla už 5x, což jsem nikdy a nikde nepraktikovala a úplně by mi, naopak stačily ty vlny, bo když letíme na dámskou jízdu, kamarádka stejně nešnorchluje.
Bohužel, podobný hotel nemůžu sehnat v celém Egyptě!! Kdyby jste někdo o něčem takovém věděl, byla bych Vám hrozně vděčná!!
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
@Mixi ~ Jméno hotelu?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů