Cortina d´Ampezzo od 4 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Cortina d'Ampezzo, lyžování: podmínky

Vloženo: 30. října 2017
Poslední příspěvek: 19. prosince 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den,manželovi v práci doporučil kolega na lyžování horské městečko Cortina d'Ampezzo. Chtěla bych se zeptat, jestli jste tam někdo byl???? Já nejsem moc velká lyžařka, ja sjedu modrou- tak jsem spokojená. Manžel toho zvládne víc.To já se neodvažuji. Jaké tam jsou sjezdovky? je dost na výber?Děkuji velice.

Odpovědi 3 odpovědi

Paulie
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Paulie
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
Paulie
před 6 lety
V Cortině se najde sjezdovka snad pro každého - od lehkých začátečnických sjezdovek až po černou sjezdovku, ze keteré jsem měl trochu závrať Na tu se dostanete kabinkovou lanovkou, ze které je úžasný výhled - doporučuji. Problémem ale občas bývá, že se na tak prudkém svahu neudrží sníh a vznikají ledové plotny - takže určitě dobře nabrousit hrany. Ale za mě Cortina určitě ANO.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, lyžování v Cortině je nádherné, ale je jen málo náročnějších míst. Sjezdovky převážně černé a červené, modrých jen pár a jste-le začátečník, na prudkých svazích se budete přinejlepším dost trápit. Potíiž nastává v případě nedostatku sněhu, to se pak i červené stávají pro začátečníka hororem. Rovněž většina lanovek si žádá při nástupu určitou zkušenost. Nechcete-li jezdit jednu-dvě sjezdovky pořád dokola, tak toto nádherné středisko pro začátečníka absolutně nedoporučuji. Jinak ale má své kouzlo a pro zkušené lyžaře jedny z nejkrásnějších pist.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Taky myslim, že je škoda jezdit do Cortiny na modrý, je to dost zbytečný. Jestli sjedete v pohodě i červenou, tak je to bezva, ale modrá je málo, to je lepší vyrazit do českých hor nehor. Ale určitě se podceňujete, červenou sjede i moje 8mi letá neteř

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů