Slovensko od 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Pořízení jízdenky pro seniora

Vloženo: 11. června 2020
Poslední příspěvek: 22. září 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
Jako senior mám průkazku na vlak zdarma. Takže si koupím jízdenku do Kútů. A kde vezmu jízdenku na další jízdu? Jedině v Kútech vystoupit a koupit si ji za 0 euro. Děkuji Šrámek

Odpovědi 3 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Zkus se podívat do následujícího magazínu, bývá tam spousta rad pro mládež i nás seniory.
www.rightplacerighttime.cz…
Jurkas
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jurkas
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Jurkas
před 4 lety
Jen doplnění dorazu: Pokud požádám o vystavení jízdenky průvodčího ve vlaku ( i za poplatek za vystavení), jízdenku mi vystaví? Nebo to nedělají a musím vystoupit a zakoupit jízdenku na pokladně? Napadá mě možnost zakoupit jízdenku na e-shopu dopravce? Máte někdo osobní zkušenost?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Jizdenka se da koupit na e-shopu Slovenskych zeleznic. Pokud je to expres je poplatek 1€. Samozřejmě musi být cestující 62+ a má průkazku na Slovenskou železnici,kterou udělají na počkání. Je třeba fotka 3,5x2centimetry. Zdeněk

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů