Paříž od 4 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Silvestr v paříži

Vloženo: 6. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 18. listopadu 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den chceme s přítelkyní strávit letošního silvestra trochu jinak a vzhledem k tomu že oba už dlouho přemýšlíme navštívit paříž tak nás napadlo právě silvestr v paříži. Byl jste tam někdo o silvestra a poradíte kam zajít a jestli je to vůbec dobrý nápad? Děkuji. Pavel.

Odpovědi 13 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
osobě bych Paříž nedoporučila. před týdnem se vrátil bratr s přítelkyní a bylii velice znepokojení bezpečnostní situací ve městě. myslím, že přes svátky bude situace ještě více vyostřená.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak vyostřená situace je asi všude. Musíme si zvyknout, že není zrovna klidná doba. Mám takový názor, že kdyby jsme se báli, můžeme sedět doma a nic se nám nestane. Mám pocit že bezpečnostní situaci přes svátky budou mít právě ve městech jako je Paříž pod kontrolou. Ale vyloženě riskovat zrovna nemusím. Co konkrétně je tolik znepokující? Díky zaodpověd chci si udělat obrázek, a cestu třeba ještě zvážit.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, my byli vloni na takové poznávačce busem na čtyři dny přes agenturu. Byli jsme docela nadšený, navštívili jsme všechny turistická místa, bylo dost času si dát i kafíčko v kavárně a o silvestra večer nás odvezli do centra k vítěznému oblouku, a byli jsme asi do jedné v centru na ulicích a ta atmosféra byla vážně skvělá. Doporučuju. Jinak i vloni byl ve Francii vyjimečny stav ale bylo tam jen víc policajtů - což mě připadalo spíš bezpečnější
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
my jsme byli před dvěma lety a doporučuju. nevím, co je to všude teď za stresy. přece nebudu sedět doma. dlouho jsem ženu přemlouval, je spíš tradiční a chce svátky trávit komplet doma u stromku, ale nakonec jsme vyrazili. u nás byl největší problém jazyková bariéra, ani s angličtinou na tom nejsme nijak dobře. na druhou stranu si přes svátky nechtěl nikdo dělat nepřátele a vřřelá nálada všechny převálcovala a my si to mohli v klídku užít. co mě trochu zaráželo, bylo množství bezdomovců .. ale asi jen pro to, že nejsem tak zcestovalý. zřejmě je to tak všude.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dík moc za typy. Asi také využijem nějakou poznávačku, chceme si právě i prohlédnout Paříž. A myslím že si s tou jazykovou barierou taky poradíme - když je veselo, tak to vždycky jde ))
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka /
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka / před 6 lety
Elenka_Přibylová
před 6 lety
Já bych určitě jela. Můžete se stát cokoliv, kdyby měl takto člověk přemýšlet, tak už se v životě nikam nedostane. Akorát s jazykovou bariérou určitě počítejte a možná se na ni trochu připravte. My taky neumíme francouzsky ani slovo a měly jsme trochu problém. Mnohdy to Francouze přestě "nezajímá" a říkají si pořád to svoje, i když vidí, že vy se absolutně nechytáte. Takže pro případ nouze bych navrhovala se naučit aspoň pár větiček, aby vám to neznepříjemnilo pobyt, že se nebudete moc domluvit. Jinak přeju, ať si to moc užijete )
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pár vět určitě neuškodí se naučit. Framcouzi jak známo angličtinu moc rádi nemaj a němčinu když nejste zrovna někde v alsasku tak už vůbec ne. Nicméně z vlastní zkušenosti můžu říct že na silvestra je v paříži docela síla cizinců, takže anglina docela postačí. A jinak rozhodně doporučuju. Paříž je super!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Co si myslíte o letošním silvestru v Paříži? Tak to tak vypadá, že se situace horší čím dál víc. Byl jste někdo teď v Paříži? Jak to tam aktuálně vypadá pro turisty? Slyšel jsem že jsou dokonce zavřené i hlavní památky a nepouštějí ani na eifelovku. Myslíte, že se to do silvestra uklidní?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Taky bych se ráda dozvěděla něco o letošním silvestru.Koupila jsem mladým zájezd do Paříže ,a teď mám obavy z té vzniklé situace.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Myslím, že to je pro město docela slušný přísun peněz, tak se budou snažit aby minimálně v centru byl klid. Památky teď zavíraj jen když čekají demonstrace kam by mohli přijet radikálové. Takže podle mě bude silvestr v pohodě, jen jako tradičně budou všude policajti se samopalama a bude to tak trochu cítit ve vzduchu. Já jsem byl v Paříži o svátkách předloni a docela jsme si to užili. Tak přeju ať si to užijete také.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
No já bych teda silvestr v Paříži teď nedával. I když si nemyslím že by to bylo nějak nebezpečný ale když si představím to napětí, všude policajti se samopalama tak to moc uvolněný teda není. Já bych si to teda vůbec neužil. Byli jsme v Paříži za vyjimečnýho stavu po teroristickým utoku a byl to pěkný opruz. Žádná pohoda, žádné uvolnění. Připadal jsem si trochu jako v nějaké válečné zoně. Já bych počkal až se to uklidní a vyrazil raději někam jinam.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Díky. No co se týče policajtů, připadá mě to spíš bezpečný, když vidim že to mají pod kontrolou. Já bych spíš měl strach, aby nebylo všechno pozavírané. Nevim kdy se zase do Paříže dostaneme a tak by mě to dost otrávilo. A na nějaké demonstrace taky nejsem zrovna zvědavý
Cestovatelka_rym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Cestovatelka_rym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Cestovatelka_rym
před 4 lety
Dobrý den také bychom rádi do Paříže na silvestra. Máme však omezený rozpočet. Sehnali jsme letenky za pár korun na levneletenky.
Jen by mě zajímalo jestli máte zkušenost s nějakým levným hotýlkem právě na silvestra? Nedokážu si představit v jaké cenové relaci jsou. Samozřejmě nám nejde o luxus ale rádi bychom byli co nejblíže k centru. Děkuji za tipy

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů