Parkování u letiště

Vloženo: 25. září 2018
Poslední příspěvek: 3. července 2020
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 6 lety
Darina
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak funguje parkování u letiště? Jak dlouho před odletem máme přijet? Odvezou mě na letiště i v noci? Děkuji

Odpovědi 8 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Je dobré napsat, které letiště máte na mysli a které parkování (která firma).
Pokud to není parkoviště přímo na letišti, tak je dobré se na příjezdu telefonicky domluvit.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Je to jednoduché. Parkoviště fungují nepřetržitě a v ceně parkovného máte transfer na letiště i z letiště (pozor, někdy ty transfery mohou fungovat třeba v hodinových intervalech, takže je dobré přijet s dostatečným předstihem). Jsou hlídaná a některá vám třeba auto po dobu nepřítomnosti umyjí. Liší se samozřejmě cenou. Podívejte se třeba tady na to srovnání, vyberte si parkoviště, které se vám líbí, podívejte se na jeho stránky podrobněji a kontaktujte ho.
marketalaka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
marketalaka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
marketalaka
před 5 lety
Určitě jde o to, jaké parkoviště máte na mysli. Kdyžtak mrkněte sem. Je to srovnávač různých parkovišť, píšou tam i co jaké parkoviště nabízí a případně si ho můžete rovnou rezervovat.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
@marketalaka napsal(a):
Určitě jde o to, jaké parkoviště máte na mysli. Kdyžtak mrkněte sem. Je to srovnávač různých parkovišť, píšou tam i co jaké parkoviště nabízí a případně si ho můžete rovnou rezervovat.
Nějak jsem z toho nepochopil o jaké letiště se jedná
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Pardon, omlouvám se. Myslela jsem tenkrát samozřejmě letiště v Praze (nějak jsem to zapomněla napsat). Mám sice řidičák, ale vždy jsem se bála jezdit, až v poslední době jsem se trochu rozjezdila zase. A na podzim jsem řešila zda bych jela autem a zaparkovala tam, nějak jsem si nebyla jistá na jak dlouho to na tom parkovišti bude. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem opět jela raději autobusem.
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Jsem totiž občas hrozný stresař jinak děkuji všem za odpovědi.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Jsme z Prahy, proto pro nas levnejsi objednat taxi na letiste, nez hledat parkovani
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Mia07
před 4 lety
Loni jsme využili prvně a paráda. Navedou vás kde zaparkovat, tam vás i s kufry vyzvednou a vyklopí u terminálu. Na stejném místě kde vás při návratu zase naberou. Vraceli jsme se kolem 1 h v noci a byli připravení. Ví, že přiletí letadlo v tolik a tolik. Max. 10 minut počkáte než se auta protočí. Letos využijeme zase

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů