Egypt od 4 023 Kč
Zobrazit zájezdy

Dovolená Marsa Alam 2.8.2020

Vloženo: 18. května 2020
Poslední příspěvek: 16. července 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda to má někdo podobné a vědět vás názor nebo zkušenost, máme s přítelkyní zaplacený zájezd do Marsa alam v termínu od 2.8.2020 do 14.8.2020.. Letíme přes Exim Tours... Prý jsou posunuté podmínky, že zájezd se může doplatit, nebo stornovat 30 dní před odletem... Má to z vás někdo podobně? Věříte že se letos do Egypta poletí? Egypt prý má otevřít hranice během července, děkuji za odpovědi

Odpovědi 5 odpovědí

Sarion
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sarion
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Sarion
před 4 lety
@anonym ~ Ahojky my mame letět už 9.7 přišel mi taky email že stačí doplatit až 30 dnů před odjezdem doplatim až toho 9.6 radši počkám, ale jinak nevím jestli se vůbec uskuteční a jestli musíme mít testy na covid19. Nikdo nekomunikuje mají toho prý hodně
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@anonym ~ Též odlétám do Egypta sice 13 8. Letiště se otvírá pro Českou republiku 1.8. Smartwins z Prahy. Znám plán letu v Hurghade kdy otvírají komu hranice na celé léto.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@anonym ~ Též odlétám do Egypta sice 13 8. Letiště se otvírá pro Českou republiku 1.8. Smartwins z Prahy. Znám plán letu v Hurghade kdy otvírají komu hranice na celé léto.
Semeračka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Semeračka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Semeračka
před 4 lety
Měla jsem letět do Hurghady 13.8 a přišel mi z cestovky mail, že z důvodu bezpečnosti si mám vybrat voucher a cestovat jinam. Jsem z toho dost rozhozená protože to je už 2. odklad zájezdu. A to se prý Egypt otevřel turistům. Tak sakra proč nemůžu na dovolenou?
sv_sany
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
sv_sany
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
sv_sany
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ prosím vás hrozne moc o více informaci

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů