Algarve od 13 319 Kč
Zobrazit zájezdy

Parašutismus Portugalsko

Vloženo: 12. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 11. prosince 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Nazdar rád bych příšt rok vyrazil do Portugalska na kurz parašutismu. Rozhazuji sítě všude a hledám spřízněnou duši, tak to zkusím i tady jedná se o oblast Algarve, včetně letenek, ubytování, 35 seskoků během týdne, volno a spousta nových technk. já se nejvíc zajímám o sit fly mmch. Algarve je jedna z nejkrásnějších částí Portugalska, skáče se na pláž, takže peckový výhled na pobřeží na jedné straně a kraj oceánu na straně druhé.

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, hele já se asi nepřidám, ale zajímalo by mně kde si budeš zařizovat cestovní pojištění, jestlis o tom už přemejšlel? Obyčejný totiž nestačí a já zas přemejšlim o paraglidingu někde v zahraničí...
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
ahoj,
hodně zdaru při poletování. kdekoliv
v drtivý většině si zkládám pojistku v axe, ale poslední dobou jsem slyšet docela o problémech s následným plněním, tak trochu váhám. ty už máš něco v merku?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
čus. tak to hodně zdaru se sit fly. zkouším už roky. a ne a ne se podařit, zlepšení je, ale není to ono. a to chodím pravidelně do komory. už to žere dost peněz a žena tasí drápy. obávám se, že pokud nenastane zvrat, budu se s tím muset rozloučit. dupačky jsou asi důležitější :-o

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů