Egypt od 7 843 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak se dostat do Egypta?

Vloženo: 14. července 2020
Poslední příspěvek: 27. července 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
sv_sany
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
sv_sany
Prosím vás letí teď někdo do Egypta na dovolenou? Potřebuju se tam nutně v srpnu dostat za přítelem a nevím jak když je vše zrušené..za jakoukoliv radu budu nesmírně vděčná!!

Odpovědi 5 odpovědí

DemiMayer
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
DemiMayer
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
DemiMayer
před 4 lety
@sv_sany ~ Já, 2.8, z Prahy přes Turecko, Turecko má teď Stop létání do Egypta, ale zrušený let zatím nemám. Těžko říct, jak poradit, teď má problém i Rakousko
sv_sany
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
sv_sany
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
sv_sany
před 4 lety
@DemiMayer ~ Dobrý den, vy vážně takhle letíte? Dal/a byste mi prosím vědět zda vám let zrušili nebo nee? Já totiž jinou cestu než přes to Turecko najít nemuzu a dostat se tam musím, takže pojedu úplně stejně
Nemohli bysme si na sebe dát nějaký kontakt prosím? Já už jsem úplně zoufálá a pomůže mi mít nekoho, kdo letí stejne..zda by vám to nevadilo
Zuzaana
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zuzaana
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Zuzaana
před 4 lety
@sv_sany ~ záleží kam přesně chcete letět, je možnost přes Atény s Řeckou společností, letenky jsou na letuška . cz. Velmi dobré spojení a vždy jsem spokojená. Létám do Kahiry a letenky prodávají i na září, srpen jsem neprohlížela.
Sinuhet
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sinuhet
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Sinuhet
před 4 lety
Do Hurghady nebo Marsy lítají nyní z Evropy pouze Švýcaři z Ženevy . Letenky cca 10000kc. Do Ženevy autem , vlakem i letecky .
Lucie123
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lucie123
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Lucie123
před 4 lety
@sv_sany ~ dejte na sebe kontakt,

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů