Slovensko od 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak si zařídit průkaz pro cestování vlakem na Slovensku zdarma pro důchodce?

Vloženo: 16. prosince 2019
Poslední příspěvek: 17. července 2020
nový člen nový člen /
Dovolená7845
nový člen nový člen / před 4 lety
Dovolená7845
Dobrý večer, jaký je přesný postup, jak si zařídit průkaz pro cestování vlakem na slovensku zdarma pro důchodce? A jaké jsou přesně podmínky pro ty průkazky pro dopravu zdarma? Platí to v celém Slovensku a ve všech vlacích? Děkuji

Odpovědi 5 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Přijít na Slovensku do pokladny na nádraží, předložit náš OP a fotografii - pozor, ta fotka musí mít trochu nezvyklý rozměr 2x3cm. Dříve existovala možnost nechat si to vystavit bez fotky (pak nutno předložit i OP), ale prý už to nechtějí dělat.
Bližší informace viz www.rightplacerighttime.cz…
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Pozor na užití, osobní vlaky jsou bez omezení, na rychlíky se omezení vztahuje. V každém rychlíku může být jen určitý počet zlevněných jízdenek. Je možné, že vám na nějaký rychlík odmítnou vystavit jízdenku a budete muset čekat na další spoj. Na každý vlak si musíte předem vyzvednout beplatnou jízdenku v pokladně, nelze jen nastoupit do vlaku a jet.
šušara
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
šušara
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
šušara
před 4 lety
Dobrý den, je stále nutná fotka 2x3 na vyřízení jízdenky na Slovensko? je mi 73.
Děkuji a hezký den.
anaj
věrná členka věrná členka /
anaj
věrná členka věrná členka / před 4 lety
anaj
před 4 lety
@šušara ~ ano fotka musí být, vyrizovala jsem před měsícem
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů