Bali od 8 144 Kč
Zobrazit zájezdy

Erupce sopky Agung na Bali

Vloženo: 26. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 28. listopadu 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj, nemáte někdo informace o sopce Agung na Bali? Mám tam jet a četla jsem článek, že hrozí nějaká masivní erupce. Myslíte, že to jsou klasické poplašné informace českých médií, nebo je to reálná hrozba? Také jsem nikdy nebyla poblíž aktivní sopky a mám astma, tak by mě zajímalo, jestli někdo nevíte, jak se tam pak dýchá? A co se stane, když mi zruší let? Dostanu odškodnění? Děkuju za každý postřeh.

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, momentáně jsou letiště (na Bali i v okolí) zavřená z důvodu mohutného kouře a všudypřítomného popílku, který sopka vypouští, tudíž se sem nedostanete. Podle dostupných informací by se měla v okolí nacházet vyteklá studená láva a seismologové varují před mohutnými erupcemi.
Livestream z Rendgan observatoře: www.youtube.com/watch?v…
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
No tak snad se to uklidní, dala jsem za eltenku spoustu peněz a nechtěla bych o ně přijít. Zatím mi nic o zrušeném letu nepřišlo, ale letím až před Vánocemi, tak možná taky vyčkávají, co se bude dít. Dobrý odkaz, děkuju, ale teď je zrovna vidět jenom čmoud.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jestli mas astma tak jsem cetl, ze uz ted jsou hospitalizovany desitky lidi s dychacimi potizemi. Vyckej, co se stane, ale nebude to tam zadnej med asi. I když ono staci kdyz se sopka trochu uklidni, foukne a bude to pryc. Kdyztak si vem urcite hodne rousek. Kdyby nahodou neco, budou se hodit tobe i ostatnim!!!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj nevíte někdo jestli erupce může mít nějakyˇ vliv i na Sri Lanku díky
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, Srí Lanka je od Bali odhadem tak 2000 kilometrů, takže by to musel být opravdu megavýbuch a ještě by mrak popela musel jít přímo směr Srí Lanka, aby to tam bylo nějak znát.....takže určitě NE, vliv to mít nemůže, můžeš být v klidu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů