Hvar (ostrov) od 4 719 Kč
Zobrazit zájezdy

Chorvatsko, Hvar. Aktuální info

Vloženo: 30. července 2020
Poslední příspěvek: 5. srpna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Beebee
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Beebee
Ahoj. Máme v plánu jet v srpnu do Chorvatska pokud to situace dovolí. Konkrétně na Hvar. Byl jste tam někdo v poslední době? Jaké to tam bylo.. Hodně lidí, málo lidí, otevřeno nebo vše zavřeno? Atd atd. Jakékoliv poznatky. Má to za vás teď cenu?
Moc děkujeme za odpověďi!

Odpovědi 6 odpovědí

Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Romana
před 4 lety
Určitě to má teď cenu. V Chorvatsku je letos méně lidí než obvykle, takže si to člověk víc užije Kam konkrétně jedete? Na Hvaru jsem byla před 14 dny akorát na jeden den v Sućuraji. Vše bylo otevřeno a fungovalo jako obvykle.
Punta
stálý člen stálý člen /
Punta
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Punta
před 4 lety
O Hvaru jsem přemýšlel celkem intenzivně, ale nakonec mě trochu odradila mentalita chorvatů - zaplať, jelikož nemáš jinou možnost.. chci tím říct, že důsledek méně lidí vyvolá samozřejmě navýšení cen a k tomu ještě na ostrově, na kterém nemáš moc možností, kde najít jinou variantu.. tak platíš ceny, které by loni neobstály. Pokud je na ostrovech otevřená hospoda například jedna z pěti, tak má vysoký ceny, protože nemáš ve finále na výběr, kam jinam jít. Viz situace na KRKU.. ( Istrie a Kvarner ok.. KRK šílené ceny)
Finální volba padla na Drvenik.. pátek odjezd a Dobro došli na 14 dnů..
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Romana
před 4 lety
@Punta ~ užijte si Drvenik, tam jsou ceny stále normální
Punta
stálý člen stálý člen /
Punta
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Punta
před 4 lety
@Romana ~ Nevím, jestli to myslíte jako ironii, nebo ne .. prosím o vysvětlení díky
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Romana
před 4 lety
@Punta ~ není to ironie jen, že v Drveniku nejsou ceny navýšeny jak na ostrovech
Punta
stálý člen stálý člen /
Punta
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Punta
před 4 lety
@Romana ~ Like a díky

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů