Řecko od 2 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko zařadilo Čechy mezi rizikové, od pondělí budou muset mít negativní test

Vloženo: 10. srpna 2020
Poslední příspěvek: 14. srpna 2020
nový člen nový člen /
Chmelko
nový člen nový člen / před 4 lety

Odpovědi 5 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Díky bohu jsem zmenila destinací před týdnem ,měla jsem letět si Řecka a změnila .To jsem moc ráda,navíc jej mají cestovky hodně drahé .Měla jsem letět 19. na Kos
Chmelko
nový člen nový člen /
Chmelko
nový člen nový člen / před 4 lety
Chmelko
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ my se dneska právě z Kosu vrátili a lepší dovolenou jsme v životě neměli,
chudáci jsou tí, co letí příští týden, ten zbytek to snad stihne přebookovat
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@Chmelko ~ Je po srandě.A nejhorší je že i když budou chtít si udělat testy a odjet tak některé odběrové místa mají výsledek až za 72 hod a déle takže pak jedině sedět doma a dovolená zaplacená.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Díky , že jsem dříve přebukovala Řecko ,Kos za Djerbu . Je to pecka , testy , zkazí to mnoha lidem dovolenou . Měla jsem odlétat 19.8 na Kos , ale místo toho letím 16.8. na Djerbu .
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Mikey
před 4 lety
Aktualizace: Osoby cestující letecky z České republiky do Řecka se při vstupu nemusí prokazovat negativním testem na koronavirus.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů