Slovensko od 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Testy-Slovensko

Vloženo: 11. srpna 2020
Poslední příspěvek: 13. srpna 2020
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
Slyšela jsem že na Slovensko musí mít test?Máme jet ve čtvrtek a nechce se mi pak do karantény

Odpovědi 5 odpovědí

Chmelko
nový člen nový člen /
Chmelko
nový člen nový člen / před 4 lety
Chmelko
před 4 lety
@lidas ~ to jste ale slyšela kde???
i když to tak nevypadá, je rozdíl mezi Slovinskem a Slovenskem
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Mikey
před 4 lety
Na Slovensko není nutný test, ani karanténa, ani při návratu do ČR.
Slovinsko - od 7. srpna platí, že po vstupu do země je pro Čechy až na výjimky povinná 14denní karanténa. V případě, že jste si zakoupili ubytování před 6. srpnem, můžete do Slovinska bez karantény s předloženým negativním testem. Cesta zpět do ČR je bez karantény a testu...
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@Mikey ~ To si musela zmýlit ze Slovinskem.Hledala jsem na Ministerstvu zahraničí a nic jsem nenašla tak jsem si myslela že se spletla.Ale i tak děkuji.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@Chmelko ~ Bylo mi to divné že jsem nic nečetla i neslyšela-myslela jsem že to bude chyba ale jistota je jistota.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
Asi se spletla. Na Slovensku jsem byl v úterý a nikde nic. Akorát plachty na čuňu do obchodů (jinde jsem nezjišťoval)

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů