Řecko od 1 959 Kč
Zobrazit zájezdy

Test na koronavirus na dovolenou, cena, kde se nechat testovat?

Vloženo: 10. srpna 2020
Poslední příspěvek: 14. srpna 2020
Mikey
Řecko zavedlo povinné testy od 17.8.. Můžete se podělit o zkušenosti s testem na koronavirus, který je uznatelný v cizí zemi? Zejména:
-cena testu?
-kde jste se nechali testovat?
-jak dlouho trval výsledek?

Odpovědi 32 odpovědí

Mikey
před 4 lety
Brno - Elisabeth Pharmacon, Rokycanova 4437/5, Brno - Židenice
-cena 1750 Kč s potvrzením
-výsledek do 24 hodin
oficiální web
Mikey
před 4 lety
Moravská Ostrava a Přívoz - SPADIA LAB, Lechowiczova 2970/6, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, zdravotní středisko 1. NP
-cena 1 900 Kč s potvrzením
-výsledek 24 - 48 hodin
oficiální web
Mikey
před 4 lety
Frýdek Místek - Poliklinika Frýdek Místek, 1. NP, 8. pěšího pluku 85, 738 01 Frýdek-Místek. Vstup bočním schodištěm z ulice Pivovarská
-cena 1 900 Kč s potvrzením
-výsledek 24 - 48 hodin
oficiální web
Mikey
před 4 lety
Nový Jičín - MEDCENTRUM Nový Jičín, 1. NP, Máchova 30, 741 01, Nový Jičín
-cena 1 900 Kč s potvrzením
-výsledek 24 - 48 hodin
oficiální web
Mikey
před 4 lety
Pardubice - drive-in MEDILA Pardubice v areálu „Veteriny“, ulice Štrossova 1931, Pardubice
-cena 1 900 Kč s potvrzením
-do 48 hodin
oficiální web
Mikey
před 4 lety
Praha 1, Brno, České Budějovice, Český Krumlov, Znojmo - synlab czech s.r.o.
-cena 2 440 Kč s potvrzením
-nejdříve 36 hodin po provedení odběru
oficiální web
Kateřina39
před 4 lety
@Mikey ~ VFN Praha, odberovy stan
2500 Kč, výsledky do 24 hodin
Chmelko
před 4 lety
@Kateřina39 ~ takže pokud nepočítám stres, tak 4 členná rodina, to má za 10tis...všem, kteří letí příští týden a už s tím bohužel nemůžou absoůtně nic udělat silně doporučuji připojištění (extra 1tis k zájazdu) protože si nedovedu představit, že někdo den před odletem zjistí, že někomu z rodiny našli nějaké protilátky...
Kateřina39
před 4 lety
@Chmelko ~ Přesně, je to katastrofa. My jsme 4. Jsem z toho strašně otravena a nikam se mi nechce. Letíme 19.8. na Kos.
Chmelko
před 4 lety
@Kateřina39 ~ my jsme letěli na Kos 1.8 a doslova bylo každým dnem znát, že na ostrov přilétá víc a víc turistů, takže poslední dny to už byl klasický boj o lehátka, čekání ba večeři a pod..první týden to byl ale doslova raj. nej dovolená jakou jsem zažil...
zkuste to vzít pozitívně, jelikož se to týká všech, kterých jsem tam viděl (výjma poláků a nemců) tak to podle mě spadne příští týden min o 50%!
pokud jste 4 raději bych našel něco kolem Prahy (napr v usti se delají testy za 1600,- pokud mám dobré informace) protože za 2500,- je prasárna sorry..
moc držím palce!
Mikey
před 4 lety
@Chmelko ~ To připojištění jste řešili v rámci nabídky od CK nebo přímo od nějaké pojišťovny?
Kateřina39
před 4 lety
@Chmelko ~ Děkuji
No, my máme dovolenou zaplacenou už dlouho, už se nedá nic změnit.....
No jsem na to zvědavá, jsou to nervy!!!
Snad to ve zdraví přežijeme
Lucas24
před 4 lety
Zdravím chci se zeptat jestli na certifikát o testování stačí jen číslo občanky ???
Chmelko
před 4 lety
@Mikey ~ přes CK (BS) naštěstí jsme nepřipláceli kompletně nové připojištění, ale jenom rozdíl mezi basic a tím premium, nebo jak to volají..
rozdíl byl neceou tisícovku pro celou rodinu.
ale pozor, stále je tam i tak spolúčast 10% a pod...ale aspon bychom nepřišli uplně o všechno
Kateřina39
před 4 lety
@Chmelko ~ My letíme taky od BS
Doplatila jsem si také to připojištění na Covid, pro jistotu.
V jakém hotelu jste byli?
Chmelko
před 4 lety
@Kateřina39 ~ kipriotis village
MaroB
před 4 lety
Dobrý den, chci se zeptat s jakým datumem se vystavuje potvrzení? je to datum otestování, nebo datum vystavení? Při středečním odletu je testování v pondělí na knap a páteční již staré.
Chmelko
před 4 lety
@MaroB ~ bohužel datum testovani
Kateřina39
před 4 lety
@MaroB ~ Datum testovani. Je možnost připlatit i expresní testování. Samozřejmě s priplatkem . Teda v Praze určitě.
MaxipesFík
před 4 lety
Thomayerova nemocnice - 1756 Kč včetně potvrzení pro cestu do Řecka v angličtině.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů