Zakynthos od 10 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Nárok na kompenzaci při změně místa odletu

Vloženo: 26. srpna 2020
Poslední příspěvek: 27. srpna 2020
nový člen nový člen /
Ebonit
nový člen nový člen / před 4 lety
Ebonit
zdravím letíme 4 září na Zakynthos , měli jsme koupený zájezd asi už v Únoru odlet měl být z Ostravy , až když jsem psal na CK tak mi odepsali že z OV se neletí a že nám zajistili odlet z Brna . Mám nárok na kompenzaci protože se musím dostat místo do OV tak do Brna ?
Napsal jsem jim že požaduji kompenzaci jak dávají některé CK , je to týden a neodepsali nic .

Odpovědi 2 odpovědi

Milas
legenda legenda /
Milas
legenda legenda / před 4 lety
Milas
před 4 lety
@Ebonit ~ vloni kdyz nam zrusili odlet z Ostravy kvuli problemum s letadly Boeing Max nam pro odlet z Prahy proplatili 1 jizdu vlakem, druhou jsme hradili sami. Letos nam z Ostravy zrusili Rhodos, byl velky problem, aby nam vubec umoznili odlet a Brna(Lex voucher je pro CK vyhodnejsi, penize by jim zustaly) a kompenzace zadna. Jeste zkuste vseob. podminky u vasi CK.
Ebonit
nový člen nový člen /
Ebonit
nový člen nový člen / před 4 lety
Ebonit
před 4 lety
@Milas ~ díky ,uvidím ještě počkám

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů