Řecko od 2 699 Kč
Zobrazit zájezdy

Testují se v Řecku namátkově i malé děti? Cca 5 let?

Vloženo: 16. srpna 2020
Poslední příspěvek: 3. října 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Nicool89
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Nicool89
Zdravím, má někdo zkušenost s namátkovým testováním u malého dítěte?

Odpovědi 6 odpovědí

Vendy_f
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vendy_f
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Vendy_f
před 4 lety
Kamarádka letěla včera, 16.8., je po příletu testovali a malého syna(2 roky) ne. I když, prý je to jen výtěr z pusy, tak bychom to v září s dcerou (rok a půl) taky přežily...
Nicool89
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Nicool89
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Nicool89
před 4 lety
@Vendy_f ~ moc děkuji za info
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Vendy_f ~ Dobry vecer, ma prosim maly presne dva roky? Jak to mel s rouskou? Dcera ma 2 roky a tri mesice a zvazuju, zda to vubec zvladneme... Dekuji za odpoved
VladimírK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
VladimírK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
VladimírK
před 4 lety
Zkušenost ze 4.8.2020 Kavala. Na testy nešli všichni z letadla.(ale většina šla) A pokud byla rodina, tak mohl jít jen jeden z rodiny a bylo jedno kdo. A tak malé děti ani nebrali. když tak už šel rodič. Dělají výtěr z pusy a nic hrozného. Dá se to přežít. roušky nevím. to jsem si u dětí v letadle nevšiml.
šťastnou cestu.
TonyK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
TonyK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
TonyK
před 4 lety
Prileteli jsme dnes (17.9.) z Vidne a otestovali vsechny cestujici z letadla vyterem z krku.
hakunamatatha
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
hakunamatatha
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
hakunamatatha
před 4 lety
@Nicool89 ~ Zdravím. Mohu se zeptat, kam jedete? Já teď přemýšlím nad Dimitrios Beach, protože je to jediná destinace, která se mi líbila, ale pokud znáte nějaké jiné hezké, budu moc rád za rady!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů