Rhodos od 8 189 Kč
Zobrazit zájezdy

Rhodia sun hotel

Vloženo: 5. října 2020
Poslední příspěvek: 5. října 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vilem
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Vilem
Ahoj,v sobotu 3.10.2020 jsem se vrátil z Rhodosu,konktrétně hotel Rhodia sun.Rád bych se podělil o pocity z hotelua recenzí,které na netu jsou.Není tam žádná doprava zdarma na pláž.Hotel je extrémně špatně situovaný,protože obchod,kde se dá opravdu něco koupit(ovoce,zelenina,jogurt atd) je cca 10km vzdálený.A bohužel vzhledem k naprosto jednotvárné stravě,obchod potřebujete.Pokud má někdo dietu či jiné zdr.problémy vůbec tam nejezděte.Jezdím velmi často k moři,ale takovou stravu jsem nezažil.Snídaně tousty(veka,sýr,šunka),vajíčka smažené či vařené nebo musli.Absence ovoce,snídaně byla vždy stejná.Večeře ještě horší zlo-jedno jídlo bez možnosti výběru.Buď to sníte,nebo máte prázdný žaludek.A jak jsem již napsal,obchody jsou opravdu daleko.Další nepřesnost jsou kola k dispozici.Sice je tam opravdu mají,zadarmo,ale možná 20 let staré,večer na nich zaměstnanci jezdí domů.Další mýlka jsou uvedené půjčovny kol.Sice jsou dvě cca 3km vzdálené,ale kola nemají byť nápis nad půjčovnou je.Pouze auta a skůtry.Nejbližší půjčovna kol je 15km.Co se týká úklidu je pravidelný,ale pouze vysypou koše a ustelou.Na recenzích jsou skutečné pouze dvě věci-milý personál a poměrně silná wifi,která je zdarma.

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů