Datum k přidání navštívených míst

Vloženo: 17. listopadu 2020
Poslední příspěvek: 20. listopadu 2020
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
Hezký den cestovatelům, vždy jsem přidávala navštívená místa v pohodě a bez problému a poslední dobou mi to stále ukazuje špatný formám datumu , fajn ale mě tam nejde žádný , ač zadám co zadám . Jestli máte s tím zkušenosti , či Vám to funguje , napište prosím a jaký datum v jakém formátu zadáváte .

Odpovědi 8 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
Bez problémů. V kolonce datum jen kliknu na měsíc a rok a pak přidat a je to tam. Horší je to se zadáváním míst, která v mapě nejsou
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Mikey
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Po kliku do formuláře by se vám měl zobrazit kalendář... Na jakém zařízení vkládáte navštívené místo (PC/mobil, typ mobilu, prohlížeč)? Případně manuálně ho můžete vložit ve formátu měsíc/rok - např. 01/2020, 10/2020...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Mikey ~ děkuji moc no jasně nedala jsem nulu .Díky moc
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Sally ~ nepřidávám místa která neexistují jen ty co jsem navštívila a jej jich mnoho ,
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ no právě že jsou místa, která jsem navštívil, ale na mapě nejsou. Třeba Goracy Potok apod. (nebo alespoň jsem je tam nenašel)
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Mikey ~ tak jsem to zkusila a nejde mi to, zadala jsem 11/2020 a ukázalo mi to datum ve špatném formátu
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Schválně jsem to zkusil - přidal jsem si Bulharsko - Primorsko - 09/2020 a bez problémů to vzalo (ten měsíc jsem vybral z tabulky)
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Arne1 ~ mě to ale ukáže že ti není ve správném formátu ale dříve mi to šlo a též kliknu na datum jak se mi ukáže

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů