Italské Alpy od 2 277 Kč
Zobrazit zájezdy

Itálie neotevře lyžařská střediska

Vloženo: 3. prosince 2020
Poslední příspěvek: 6. prosince 2020
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
Jaký je Váš názor? Vím ,je to jejich nařízení a my je musíme respektovat.
Ovšem pro lyžaře dost kruté,mnoho lidí jezdí do Itálie lyžovat,na druhou stranu vloni to právě bylo dost špatné s Coronavirem v Itálii a lidé stále jezdili a hodně jej sem natahali.

Odpovědi 2 odpovědi

Zailandos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zailandos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Zailandos
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Tak se bude jezdit jinam, třeba státy jako Rakousko a Švýcarsko se staví celkem zdrželivě k tomu, aby přes celou zimu zavřely lyžařské areály. V Itálii padl návrh na to, aby na sjezdovky mohli lyžaři, kteří tam budou na pobytu (a ne ty na jeden den). Také tu jsou české hory a je potřeba podpořit českou ekonomiku. Snad holt bude příští rok líp..
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Zailandos ~ Ano i já pojedu lyžovat na Boží Dar ,mám na něj i krásné vzpomínky z dětství Sama jsem pro podpořit naši ekonomiku.Jeb snad nám to zase nezavřou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů