Varna (město) od 5 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Vykrádání kufrů

Vloženo: 29. prosince 2020
Poslední příspěvek: 17. ledna 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jana96
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Jana96
Po návratu domů jsem zjistila vylomený zámek na kufru, šikovně zamaskováno, že to na první pohled nebylo vidět. V kufru otevřený neseser, ale byly v něm jen léky a krémy, takže se nic neztratilo, jen zničený kufr.

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
To stejné se mi stalo při návratu před dvěma lety při letu z Bulharska. Protože jsme tam byli až začátkem září, bylo hodně obchůdků už zavřených a celkem tam nebylo už co koupit, koupila jsem aspoň karton cigaret a až doma jsem zjistila, že v kufru nejsou. Na zipu u kufru bylo poznat, že s ním bylo manipulaváno, ale naštěstí nebyl kufr ani zip poškozen. Koumáci se zkrátka najdou všude
Jana96
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jana96
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Jana96
před 3 lety
@anonym ~ mě se to stalo taky před dvěma lety začátkem září při letu z Varny . Možná to byl stejný šmejd.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů