Dovolená 2021 - jaké máte cestovatelské plány?

Vloženo: 28. prosince 2020
Poslední příspěvek: 18. července 2021
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
Blíží se konec roku, jaké máte cestovatelské plány na rok 2021!!

Odpovědi 18 odpovědí

mmxx
stálý člen stálý člen /
mmxx
stálý člen stálý člen / před 3 lety
mmxx
před 3 lety
Cestovatelské plány jsou velké, ale záleží na přístupu jednotlivých vlád.Kovidem jsme si prošli již v roce 2020 takže kovidu se nebojíme a osobně se kvůli němu omezovat co se týče cestování rozhodně nebudeme Loni v rámci možností jsme procestovali Slovensko,Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko, letos k tomu máme v plánu ještě přidat Bosnu a Herzegovinu.Díky tomu, že část lidí nejela do ciziny, se naše domáci destinace staly obětí davového šílenství, na jednu stranu to je dobře, ale přeci jenom přes týden na Kralickém Sněžníku stovky lidí, Stezka Bílé Opavy souvislý průvod atd atd.
bejdy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bejdy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
bejdy
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ pokud nebudou otravovat s povinným očkováním a očkovacím pasem, tak do Bulharska
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
Vzhledem k tomu, že od 1.1.21 se budou vydávat zrychlená elektronická víza do Ruska, tak určitě Kamčatka a Dálný východ, pokud se otevřou hranice. Pokud bude možné cestovat jen po EU, tak buď Azory, Kypr, nebo Sardinie. Kovidem jsem si již prošla, takže Island, pokud bude i nadále platit, že turisté, kteří covid prodělali, mohou volně cestovat, tak je Island jasná volba.
Micka
nový člen nový člen /
Micka
nový člen nový člen / před 3 lety
Micka
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ my máme rezervaci na květen a září Tunisko-Djerba.
Jen doufám,že se situace uklidní a dovolí nám užít si nádherného moře a písečných pláží....
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
No my máme na poslední týden v květnu pobyt na Ranči Bučiska v Rožnově spojený s procedurami v pivních a zážitkových lázních.
A pak prodloužený víkend na zámku Skala v Polsku. Určitě bychom chtěli na delší víkend do Zalakarose, možná opět Salcbursko, Chocholów a okolí a jestli to vyjde ta k na 10 dní k paní Doře na Lefkádu. Jen tak se flákat.
Aktivnějších 15 plánovaných dní v Itálii na rok 2020 ještě asi letos oželíme. Přece jenom ještě asi nebude tak úplně klid
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Micka ~ Djerbu jsem poznala v loni , je nádherná , ráda bych si ji zopakovala , uvidím, v loni nebyli nutné testy nic , jen rychlé měření teploty na letišti
DanaDana
nový člen nový člen /
DanaDana
nový člen nový člen / před 3 lety
DanaDana
před 3 lety
Rádi bychom projeli vlakem Rakousko od Vídně až do Innsbrucku. Zastavit se na několika místech (města i příroda), projet si i méně známé tratě...nemá někdo zkušenosti se zajímavými místy, kam se určitě podívat? Díky předem za rady, náměty....
Mirek
nový člen nový člen /
Mirek
nový člen nový člen / před 3 lety
Mirek
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Červen - Kréta - Stella Palace - objednáno, pokud C19 a vlády nebudou proti.
bubla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bubla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
bubla
před 3 lety
Chtěli bychom letos naKrétu ,může mi někdo poradit hezkou pláž a máme s manželem rádi více rušno,tak jaký hotel atd.Děkuji
Arabela
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Arabela
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Arabela
před 3 lety
V září Tunis, jelikož jsme v Tunisu ještě nebyli, uvítala bych od Vás, kteří již máte zkušenosti, nějaké informace, zkušenosti, díky
budha
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
budha
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
budha
před 3 lety
Plán a skutečnost. To jsou věci, které si v dnešní době protiřečí. Již loni nám dvakrát nevyšla Kuba. Takže plán by byl, ale ta skutečnost....?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Micka ~ Djerba ne v loni fascinovala pokud čas dovoli odletim .Nyní mám na na červen milovaný Egypt.
Micka
nový člen nový člen /
Micka
nový člen nový člen / před 3 lety
Micka
před 3 lety
@Arabela ~ Djerba.Je tam teplo az do listopadu.Vsude se dá dojet taxi.ktere není drahé.vsude písečné pláže.
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Wincenzzo
před 3 lety
@bubla ~ creta star, byl jsem loni... napsal jsem Recenzi, dost podrobnou na Cestolino-kouknete na ni...
Alexandra24
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alexandra24
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Alexandra24
před 3 lety
samozrejme, hned ako bude dostupné očkovanie, cestujem do Turecka, len si hľadám nejakú partáčku, konkretne by som rada sem...
ochutnejturecko.cz/side…
side alanya, antalya, okolie, su to nadherne miesta, pozeram tuto holku, krásne veci tam dava, a myslim, ze by som tam rada sla, s niekym, tymto smerom hladam aj niekoho,partaka na cesty kto by tam siel so mnou aspon na tri mesiace.kto je na volnej nohe dakujem vam
velmi ma to turecko laka vazne
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Nikdy jsem nebyla v Turecku a tak mě to láká , jaké je Turecko? Nesnáším na moři velké vlny , které byli stále na Srí Lance , Zanzibar to je katastrofa, ty odlivy den co den , na bazény si nepotrpím, mám ráda jen hotel s vlastní pláží a luxus moc být nemusí .
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Mirdax
před 3 lety
Přes léto budeme makat, V září bychom rádi Egypt a na přelomu listopadu/prosince Kapverdy, náhradní řešení v září Rhodos a v listopadu Kanáry.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Již jsem byla v Egyptě , 15.8. opět Egypt a ke konci roku bych ráda Jamaicu , či opět Dominikány .

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů