Zanzibar od 27 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar - ceny zájezdů

Vloženo: 29. prosince 2020
Poslední příspěvek: 3. března 2021
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
Nestačím se divit jak cestovní kanceláře jej zdražili,cena je vysoká .Byla jsem na Zanzibaru před dvěmi lety za 28 tisíc na 12 dní All inclusive přímo na pláži s příplatkem za neobsazené lůžko . A právě my let od Exim Tour ten jej prý letos nemá. Je mi z toho smutno ,jak cestovky napíši bez testů ale dají takovou cenu ,že bych ty testy vlastně stejně zaplatila A pro přestupu? Jak s testy?

Odpovědi 28 odpovědí

Johanes
stálý člen stálý člen /
Johanes
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Johanes
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ ahoj tak kam pojedete vemte mě ssebou
Johanes
stálý člen stálý člen /
Johanes
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Johanes
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ když nás bude víc bude to lepší ne? Dano diano dejte něco dohromady nebo se někde sejdeme a prodiskutujeme to nejlepší je to na letišti....pište na [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Johanes ~ máš zprávu v soukromých zprávách .
Tak se ozvi .Dana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
A je uzavřený Zanzibar, Keňa a Jižní Afrika a Amerika .Kam budete létat ,když Zanzibar je zavřený?A ostatní ?
Johanes
stálý člen stálý člen /
Johanes
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Johanes
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ naše republika je jeden velký koncentrák uzavřený ze všech stran jen díky nezodpovědným lidem.....také jsem létal za koronaviru, ale pohyboval jsem se v roušce...no zatím jsem v pohodě a doufám že to tak zůstane
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Mirdax
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Ještě nám zbyly např. Kapverdy, zatím, ale s tou šaškárnou při návratu se na to stejně většina lidí vykašle.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Johanes ~ ano to je pravda ,jsme nyní koncentrák ,ale není to jen kvůli lidem ,
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Johanes ~ ano to je pravda ,jsme nyní koncentrák ,ale není to jen kvůli lidem ,

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů