Turecko od 6 720 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam letos míříte do Turecka?

Vloženo: 29. ledna 2018
Poslední příspěvek: 26. března 2021
věrná členka věrná členka /
Péťa_V
věrná členka věrná členka / před 6 lety
Péťa_V
Ahoj všichni, kam se letos chystáte do Turecka? A jestli jedete po druhé a víc, tak proč se vracíte právě na dané místo? Nepotřebuji žádnou radu, jen mě to tak zajímá, abych si rozšířila obzory. Díky

Odpovědi 32 odpovědí

maruzajj
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
maruzajj
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
maruzajj
před 5 lety
@maruzajj napsal(a):
@Lenkaš napsal(a):
Letíme už posedmé do oblasti Alanay. Potřetí letíme do Avsallaru, hotel Lonicera World, který je pro nás TOP. Druhým tophotelem je pro nás Ganita Garden v Konakli, ale i na ostatní hotely jsme měli štěstí, všude se nám líbilo. Okolí Alanye je fantastické, procházky v Alanyi, Side i letoviscích jsou nezapomenutelné. Miluji turecké dovolené

Lenko. jsem absolutní nováček dovolené v Turecku, mám dotaz jsou li nutné v Avsallaru, u hotel Lonicera boty do vody??? Děkuji
Sigma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sigma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Sigma
před 4 lety
Letos opět do letoviska Marmaris, byli jsme tam už dvakrát. Je to tam super.
Důchodce
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Důchodce
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Důchodce
před 4 lety
@Péťa_V ~ Jedeme a moc se těšíme. Už letíme počtvrté - původně Incekum, Pegasos Resort a Pegasos Royal - přenádherné koupání a super služby. Velké mínus je, že podél hotelu vede 8 mi proudá magistrála - neustálé troubení, brzdění.... My měli ubytování krásné, ale většina Čechů měli pokoje situované právě k magistrále.
V loňském roce jsme byli v Kameru- Gyënük - hotel Sherwood exclusive Kemer. Úžasné - překrásné hory, hotel super služby, luxusní kuchyně. Naprosto klidné prostředí, spousta bazénů, barů a co bylo super byl aquapark v areálu - zdarma. Pro děti a mládež úžasná zábava.
Mínus to, že už v loňském roce to bylo sice dražší, ale při využití všech slev jsme to dali. Letos bychom tam chtěli zpět, ale koukala jsem, že to podražilo cca o 7 tis. Kč 😥. To je hrůza.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Loni jsem byla v Alanyi, hotel Azak, náherné město. Letos letím do Fethyi, hotel Vizon.
Bohužel tam se létá jedině z Vídně a z toho mám trochu strach.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@anonym ~ v azaku jsme byli v roce 2009 a byli jsme (tenkrát) maximálně spokojeni.
I když - 2 noci jsme museli spát ve vedlejším Sarayi, protože při příjezdu pro nás neměli místo, což ale delegátka okamžitě vyřešila. Alanye je krásná
Petrice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Petrice
před 3 lety
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli jste někdo navštívil hotel Vesta v Side.Děkuji Lenka
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Péťa_V ~ Dekuji předem všem kdo mi poradí Turecko kam? Ale jen hotel s vlastní pláží .Neznám Turecko
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~
Hotel Azak v Alanyi nebo vedle stojící Saray přímo na Kleopatřině pláži. Na odkazu Azak bílý hotel a Saray vlevo zelený
www.invia.cz/hotel/turecko…
dobrý byl též tento hotel - mé fotky jsou z května 2015 na Tripadvisorovi . Pláž byla cca 50 metrů od vstupu do hotelu
www.berkotel.com.tr/index.php
www.tripadvisor.cz/Hotel…
Kaayaa
nový člen nový člen /
Kaayaa
nový člen nový člen / před 3 lety
Kaayaa
před 3 lety
@anonym ~ Tak to ráda slyším jelikož se tam letos chystáme jestli to bude možné, a podle tohodle průvodce ahojalanya.cz/ je tam spousty zajímavých míst a tipů na výlety. Takže jsem opravdu ráda že jsme si vybrali takhle. A co jiného by jste mi tam ještě doporučily třeba nějakou dobrou restauraci památky atd díky moc za rady.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@Kaayaa ~ Pamukkale určitě navštívit, ale moc se nedívat na staré fotky, ať nejste zklamaní. Rok od roku je tam méně vody
Kappadokia stojí za to, kouzelné je za rozbřesku sednout do balonu a vyletět nad skalní útvary. Cena byla zhruba stejná jako let balonem u nás. Akorát na závěr je přípitek nealkoholickým šampaňským
No a další výlety podle toho, kam pojedete. Alanye - budete tam chodit po městě každý den a stejně budete stále objevovat nové a nové. Antalya dfc. to samé. V každém případě by Vás Turecko nemělo zklamat. A nezapomenout dát si dobrou zmrzlinu z kozího mléka - ta je nejlepší
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Kaayaa ~ Tak to moc děkuji za radu ,já se vždy Turecku vyhýbala ale musí být krásné.Dekuji za tip
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Turecko je krásné a stojí za to ho navštívit. My jsme viděli to co jsme chtěli, ale klidně bych se vrátil jen tak "na kafe" do Istanbulu (občas akční letenky) nebo do Alanye.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů