Egypt od 5 500 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlet do pouště

Vloženo: 4. prosince 2017
Poslední příspěvek: 5. února 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdarec nejsem zrovna povaleč a vynutil jsem si na dovolené v Egyptě, co nás čeká, výlet do pouště, aby to nebyla jenom nuda na pláži nebo na hotelovým baru. byl jste někdo na jízdě na čtyřkolkách? není to zrovna levný a nerad bych byl zlamanej. radši sonduju tady, než bych obavy přiznal před ženou Antos

Odpovědi 22 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Čau no já byl kdysi - už to bude snad deset let, tak přesné informace nemám, ale bylo to celkem kruté. Známý se i dost pěkně vymlátil jako bezpečné to teda moc nebylo.Navíc ty stroje co nám půjčili zažili i lepší doby. Jsem upřímně rád, že jsem to přežil ve zdraví
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
ahoj,
aha, tak to je docela nemilá zpráva. takže moje pochyby se naplnily, jsou to vyhozené peníze. četl jsem už i jiné diskuze a nadšenců moc nebylo, to je fakt. no to bude dovolená :-o
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
čus chlapiska,
vůbec nedoporučuju Mega safari, upřímně vyhozený peníze. byl jsem tam minulej rok, hadů na ukázku 5, velbloudi tak na 5 minut, projíždka za hodně hodně tučný poplatek, čtyřkolky po dvojicích, kde druhej pořád kvičel, at jedu pomalu, i štír se pouští lemří rychlejc. a večer jedna písnička od beduinů. .. nevim no. můžu si odškrtnout zážitek, to je asi tak všechno. ale hodnota 0.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
4tyřkolky rozhodně doporučuju,byly jsme v poušti na dunách a musím říct,že pecka....Pokud nebudeš extrémně bláznit,nic se ti nestane.Já mám z Egypta jen dobré zážitky,super dovolený,skvělý zážitky a příjemný lidi...Zkusto je to fakt super!!!!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Čtyřkolky ano, ale s kombinací s džípem a bugínou. Je to sice o dvě éčka drazší, ale hodina na čtyřkolce
bohatě stačí. Hlavně s sebou hodně vody!!!!!!!!
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 lety
DanaDianaNoymi
před 6 lety
Jsem velká milovnice Egypta téměř 20 let, leč čtyřkolky nedoporučuji. Pokud budete v Hurghadě či poblíž Hurghada zajdedte si lodí na fantastický ostrov Giftun , zvaný Egyptské Tahiti, překrásný ostrov s bělavým pískem, průzračnou vodou, plavání, na lodi oběd formou švédského stolu, pití v ceně, dvakrát šnorchlování, vybavení v ceně, jen nedoporučuji brát jej od české kanceláře s kterou jedete ale v místní , kde se dá tento ostrov pořídit za i deset dolarů za osobu , prostě usmlouvat, cestovka chce 30 dolarů a to je rozdíl. Všechny výlety nekupovat u české cestovky , předražené. Já osobně i doporučuji míst Gízi zajet na jich , je tam více památek, pokud chcete oboje tak Gízu ale dvoudenní, kde je i Safaga a ubytování v super hotelu v Káhiře, Safaga jsou také hrobky , ale smí se dovnitř. Ráda poradím se vším, Egypt je můj druhý domov, tak to říká můj již dospělý syn , létám tam tak dvakrát až třikrát ročně a Giftun vždy navštívím a nemohu se jej nikdy nabažit.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobry den,na ctyrkolky urcite vyrazte,nevim v jakem rocnim obdobi se chystate,ale budete spokojen I Vase pani. Doporuceni :nehledte na cenu a kupte zasadne u Vasi CK resp u delegata. Prave z bezpecnostnich duvodu. Pokud budete premyslet o lodnim vylete ,na Giftun se vyprdnete,jedte na Mahmyi nebo se klasicky potapet nebo Sharm el Naga ,kde je mnohem lepsi snorchlovani
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak poslední dva názory jsou dost matoucí
Dana: Proč ne? neřekla jste důvod. za názor na výlety ale díky, budu to mít na paměti, ale stejně to vidim max na jednodenní výlet.
Anonym-Jen s CK: je fakt, že domlouvat to přes naši cestovku bude asi i jednodušší, ale zas jestli to bude velký rozdíl v penězích, možná bych to zkusil přes místní. v čem myslíte, že je takový rozdíl? pojedem asi v květnu. a ten Giftun podle fotek i popisu Dany vypadá dobře, tak proč ho nedoporučujete? my na to šnorchlodáí moc nejsme, ani nevim, jestli si žena někdy namáčí obličej do vody.

A ty čtyřkolky, nikdy jsem na tom nejel, zvládne to i ona, když neumí řídit auto? je potřeba něco na obličej nebo brýle nebo tak?

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Co se čtyřkolek týká budete potřebovat šátek , ten Vám uváží. Vaše paní jízdu určitě zvládne neb je to ,,pouze,, o pohybu rukou. Než vyrazíte dají Vám čvičnou jízdu do kolečka. Čtyřkolky, potápění, banány, skutry atd patří do tzv adrenalinových sportů. Koupíte-li čtyřkolky u místních a bude - li úraz, jde to naprosto mimo režii CK, budete odvezen do nemocnice, kterou Vám vyberou oni. Následně Vás bude muset dohledat pojištovna a navázat spolupráci s nemocnicí,kterou ona sama Vám nemohla vybrat. Následně platby atd..
Co se Gitunu týká, jako celek je fajn,ale lidská ruka na něj působí. tzn podmořský svět už tam není co býval např před 10ti lety. Pokud Vaše paní nešnorchluje, vezměte ji na sousední pláž Mahmya... Rozdíl je ten, že na této krásné pláži strávíte celý den, šnorchlovat můžete u břehu nebo vyrazit na hodinové šnorchlování lodí. U giftunu je to naopak, celý den na lodi, cca hodinka na Giftunu. POZOR Mahmyi nekoupíte u žádného místního a pokud Vám bude trvdit, že ano pak kecá
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, výlet na ctyrkolkach je opravdu super. Byla jsem v Egyptě v létě a zážitek opravdu dobrý. Bohužel výlet nedopadl úplně suprove. Sestra se na ctyrkolce vybourala, nejhorší na tom bylo to, ze instruktor který měl jet poslední, tak samozřejmě poslední nejel. Takže sestra upadla a nikdo ji neposkytl pomoc. Všichni jsme uz byli na zastávce u velbloubu a zjistili ze nám sestra chybí. Musela nás nějak sama chudák prostě dojet, nic jiného ji nezbylo. Kdyz jsme chtěli volat delegatovi a oznamit mu zranění, byli uraženi a naštvaní, ze delegát s tím snad nemá nic společného. Nakonec jsme mu zavolali a ten jim dal pěkné kapky a serval je, ze to je snad samozřejmé mu volat v takových okolnostech. Nakonec nám vrátili peníze za výlet, ale k čemu. Po takovéto zkušenosti bych na ctyrkolky rozhodně nikdy uz nešla. Takže opravdu všechno zvažte a rozhodnete se dle svých představ a priorit. Každý výlet samozřejmě nemusí dopadnout stejně, ale nikdy nevíte na jake instruktory narazíte.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
No vy jste skvělý lidi!
DÍKY DÍKY DÍKY, takže čtyřkolky jet, ale přes CK radši, vaše zkušensoti mě jednoznačně přesvědčily. A šátky svoje, nechci chytit od nich nějaký brebery.

A když vidim tu pláž Mahmya, tak žena rozhodně protestovat nebude, naopak. A já si teda zašnorchluju a aspoň se trochu někam podíváme. koukám, že jsem ani neřek že jeden do Hurghady a vy to stejně víte
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ja si vybiram vylet na ctyrkolkach pokazde v Egypte...Zalezi samozrejme v jakem jsou stavu, ale to bohuzel poznate az cestou...jednou jsme odjeli na peti a vraceli se na dvou i tak to byl zazitek a jizda nas bavi.Loni jsme jezdili pres hodinu na pousti a pak kolem pobrezi k nadherne zatoce, kde jsme snorchlovali a pak zase cesta zpet...za me doporucuji
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já také neuím řídit, na čtyřkolkách jsem byla ale měla jsem,, svého řidiče,,( což byl pruvodce) a bylo to naprosto parádní, tak že jsme pak byly ješte jednou a kupovaly jsme to od místních opravdu to vyjde levněji
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak myjsmebyli na čtyřkolky v Marsa Alam,super výlet za50euros Exim tour,je lepší řešit přes delegáta z cestovky a nekupovat od prodejců u bazénu,měli jsme v ceně celodenní výlet hodinka čtyřkolky asi 3 hodinky jízdy terénníma džípama v poušti nás vezl beduín do vesnice projíždka na velbloudech , západ slunce v poušti a večerní šou s večeří bylo to bomba.I když nejezdím ani na autodromu a seděl jsem na to poprvé bylo to dobré jelo se v koloně 40lídí a dalších 5 na nás dohlíželo.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Doporučuji se spojit na facebooku s tímto odkazem.Je to Egypťan a má za manželku Češku.On též v Egyptě dělá výlety ,byla jsem s ním na ostrově Utopia.Velká výhoda umí velice dobře česky.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byli jsme v dubnu 2017 a vylet do pouste jsme si zakoupili.Mela jsem z toho strach a vsichni jsme si to pěkně užili. Na velbloudech to sice bylo jenom krátké,ale stacilo to.Na ctyrkolkach jsme vyjeli zhruba na 45 min.Kazdy mel svou ctyrkolku, i my zeny.Ja na ni jela uplne poprve, a bylo to super.Jeepem nas sofer povozil pouští pres písečné duny az k pisecnym horam,na ktere jsme vylezli.Byli tam úžasné vyhledy.Potom jsme navstivili beduinky,ktere nam dali ochutnat jejich placky a zakoncen vylet byl večeří,samozrejme jsme si ochutnali kdo co chtel a potom jsme shledli vystoupeni beduinu -pekne.Nedoporucuji pro deti.Byla s nami matka a dve dcery a ty se svezli pouze jeepem,protoze se velbloudu a ctyrkolek bali.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byla jsem v Egyptě 2x a vždy jsme využili výlety od cestovky LM egypt,jedná se o česko-egyptskou cest. kancelář která prodává výlety i ostatním hotelům,má české,polské,ruské zaměstnance,majitel je egyptan který studoval v Praze,vždy perfektní,vloni jsme je doporučili dceři,také naprostá spokojenost,domluvíte se česky z ČR i telefonem nebo sms z Egypta,platíte až na místě,naprostá spokojenost a profesionalita,cena o 1/3 až 1/2 nižší než v hotelu.
Neberte to prosím jako reklamu ale jako dobrý tip,naěla jsem je kdysi náhodou na internetu.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jezdíme do Marsa Alam.Bez výletu na čtyřkolkách si dovolenou ani neumíme představit.Při loňské dovolené jsme byli 2x.Jízdu na nich zvládly i naše třináctileté děti.Průvodci se o nás starali velmi dobře.Nic nenechávali náhodě.Druhý výlet trval 4 hodiny a byl úžasný.Když si tak pádíte po Sahaře na čtyřkolce...Jediné negativum je, že se vrátíte jako žlutá písečná koule.Určitě sebou šátek na hlavu a sluneční brýle.
Petrážová
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrážová
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Petrážová
před 5 lety
@DanaDianaNoymi ~ Dobrý den, chtěla pomoc ohledně Egypta mohli bychom se spojit?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
@Petrážová napsal(a):
@DanaDianaNoymi ~ Dobrý den, chtěla pomoc ohledně Egypta mohli bychom se spojit?
Není lepší napsat rovnou o co jde ? DanaDiana to z různých důvodů nemusí vidět...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů