Řecko od 2 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam se chystate na dovolenou v roce 2021?

Vloženo: 15. března 2021
Poslední příspěvek: 19. dubna 2021
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
Mame v plane pre leto 2021, navstivit Grecko vlastnym autom nie prvy krat
www.recko.name/fotografie.php…
Aky sa tu najdu cestovatelia autom, mozme sa pripojit ku spolocnej ceste k moru? Neodmietneme pre rok 2021 akukolvek europsku destinaciu. Poradite? Ponuknete?

Odpovědi 57 odpovědí

Mráček
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mráček
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Mráček
před 3 lety
@kompersor4 ~ Normálně bysme jeli Chorvatsko vlastním autem se známýma, ale oni nechcou. Nevíme, co bude třeba, jaké očkování - nějaký pas? a tak cestu odkládáme.
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@Mráček ~ Zaciatkom leta 2020 sme cestovali do MNE, BiH a CRO bez nutnosti testov a kontrol na hraniciach... Pretoze SK aj CRO boli vtedy v COVID semafore zelene. Mali sme vtedy asi stastie, nakolko aj MNE bolo v zelenom pasme. Ked MNE preradili pocas nasho pobytu v MNE do cervenej zony, tak sme jednoducho precestovali vlastnym autom cez BiH do zeleneho CRO na dalsi pobyt. Ubytko v poho cez Booking v ten den. Vyhoda individualneho cestovania autom bola v tom, ze sme mohli cestovat po zelenych krajinach bez obmedzeni. No, ktovie co bude v lete 2021?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Asi nám to s Covid pásem zamíchají .Už chystají i jakýsi carkovy kód pokud budeme chtít navštívit zde kulturu či restauraci .
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi ~ No, ak nenajdem odvahu v buducnosti absolvovat Maroko vlastnym autom, tak snad letecky Ryanairom z Bratislavy do Marakesch individualne problem nebude. Na letisku v Maroku poziciame auto a primorske letoviska s vnutrozemim severo-zapadnej Afriky Maroka precestujeme aspon autom pozicanym...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kompersor4 ~ Vy jste super cestovatel , Maroko též toužím vidět
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor4 ~ tak držím palce, já se budu držet jen té své Evropy Španělko Italie, Francie, a belgie a Řecko skýtá svoje možnosti...
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi ~ Dakujem. Snad rok 2022 bude cestovaniu priat viac. Pretoze Ryanair letenky BTS - MAR su v predaji nateraz pozastavene...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kompersor4 ~ a proč je pozastavili? Za měsíc odlétám
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ letenky z Bratislavy som zvyknuty kupovat individualne priamo na web site leteckej spolocnosti www.ryanair.com/sk/en
Marrakesh letecky z Bratislavy v ponuke stale figuruje, avsak Ryanair letenky sa nateraz do Maroka kupit nedaju. Preco neviem... zeby COVID?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kompersor4 ~ z Bratislavy,já potřebuju z Prahy
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ za cca mesiac letis do EGYPTA. Vies, nizsie vsak pisem o MAROKU. Inak Ryanair ma v PONUKE Maroko individualne z Bratislavy, avsak letenky sa zatial kupit nedaju... Z Prahy Ryanair PONUKU leteniek do Maroka nema vobec.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kompersor4 ~ Ano to jsem si vše zjistila a tak letím z Prahy do Egypta 17. května .Ač Maroko ne stále moc láká
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Romana
před 3 lety
Určitě opět milované Chorvatsko 🏖
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Romana
před 3 lety
@Mráček ~ momentálně do Chorvatska stačí negativní test
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@Romana ~ aky TEST? PCR alebo staci ANTIGEN?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Romana ~ A kdo je očkovaný nemůžu ani antigenní test.🌞🌞Stejně jako do Řecka ,Egypta Na Djerbu se nemusí nic ,zjištěno přímo na Djerbe
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
Okrem Grecka planujem autom v 2021 aj Monte Negro /Crna Gora/. Je tu niekto kto pripravuje pre rok 2021 dovcu v Ciernej Hore?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů