Slovensko od 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Vandrování na Slovensko

Vloženo: 29. června 2021
Poslední příspěvek: 2. července 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lukáš345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Lukáš345
Dobrý den, již mi uběhlo 21 dní od obdržení první dávky vakcíny a chystám se krátce navštívit Slovensko. Ale budu přespávat pouze jednu noc, a navíc v přírodě. A ta jejich registrace po mně stále chce adresu, kde budu absolvovat domácí izolaci, i když se mě netýká. Co mám dělat? Co s tím?

Odpovědi 4 odpovědi

Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Mirdax
před 3 lety
Taky jsme očkovaní a v sobotu taky jedeme, koukal jsem na to, my to vyplníme, je to jen proforma, kdyby náhodou, radši to mít, kdyby někdo kontroloval, ale myslím, že to bude v klidu.
Sylva2002
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sylva2002
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Sylva2002
před 3 lety
@Mirdax ~ prosím kde najdu tu registraci?
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Mikey
před 3 lety
@Sylva2002 ~ Příjezdový formulář na Slovensko je na adrese korona.gov.sk/ehranica/
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Mirdax
před 3 lety
Tak jsem vyplnil formulář a ač do 9.7. by mělo stačit očkování 22 dní po první dávce, tak odpověď po registraci zní:
Ak ste boli zaočkovaní a uplynulo najmenej 14 dní od druhej dávky mRNA vakcíny, najmenej 28 dní od prvej dávky vektorovej vakcíny alebo 14 dní od prvej dávky ktorejkoľvek vakcíny, ktorá bola podaná do 180 dní od prekonania COVID-19 – do izolácie nemusíte ísť Vy ani osoby v spoločnej domácnosti.
Tak že raději pozor, kdo se teď chystá a nemá 14 dní po druhé dávce.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů