Maďarsko od 252 Kč
Zobrazit zájezdy

Györ trhy - stojí za návštěvu?

Vloženo: 17. února 2020
Poslední příspěvek: 27. listopadu 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
VelkýMág
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
VelkýMág
Zdarec, všude slyšim od známých, že má Györ trhy naprosto famózní, že si tam mam nakoupit ty jejich dobroty až pojedu, ale nikdo mi neřekl, kde přesně jsou a mně se to nějako nedaří dohledat. Navštívíme Maďarsko o jarních prázdninách, v Györu budeme 2 dny, tak abych věděl a nemusel to nikde honit. Díky

Odpovědi 10 odpovědí

libra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
libra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
libra
před 3 lety
@VelkýMág ~
@VelkýMág ~ herman otto uct.
Trutnovinky
nový člen nový člen /
Trutnovinky
nový člen nový člen / před 3 lety
Trutnovinky
před 3 lety
@VelkýMág ~ Ale na ničem se nedomluvíte! Domluvíte se třeba i v Zimbabwe,nebo na Šalamounových ostrovech,ale s Maďary nikdy!
libra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
libra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
libra
před 3 lety
@VelkýMág ~ Herman Otto ulice. Každé ráno ,velká hala, dole překrásné ovoce a zelenina ,po jezdících schodech nahoru kolem dokola maso ,uzeniny ,špičkové klobásky, sýry, vše od soukromníků .Jezdím po Maďarsku hodně, ale tohle je opravdu nejlepší co jsem viděl.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@Trutnovinky ~ když se chce, domluvíte se všude. Ani v Maďarsku jsem nikde neměl problém se domluvit.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@libra ~ My už do Gyoru přestali jezdit. V Mošoňu ty trhy se dají taky. Nejsou možná tak velké jako v Gyoru, ale všechno bylo čerstvé a někde dali i ochutnat. Hned vedle je parkoviště, ale placené, na to bacha. Když si jeden nevšimne .............
libra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
libra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
libra
před 3 lety
@Sally ~ Ano v Mošoni také, ale nejsou tam pokaždé. Jednou jsem odjížděl s prázdnou .V úterý jsem chtěl nakoupit na trzích v Hevízu a také tam klobásky neměli .V Györu je to jisté každý den .
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@libra ~ tak my do Mošoňu jezdíváme v sobotu, a to tam ty trhy jsou stoprocentně. Ale až někdy pojedeme do Gyoru, tak to zkusíme.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@VelkýMág ~ Příští středu jedu do Gyoru, dají se tam koupit husí játra v tržnici? Díky. Milan
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ a Sally je cestovatel , velký jemu věřte
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ tentokráte Tě zklamu. Od té doby co se v Gyoru tržiště přestěhovalo a není u řeky, tak to neznám. Jezdíme do Mosonu a td 3. prosince zjistím, co mají na tržišti nového

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů