Kos od 8 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Ostrov Kos - výlety, zajímavosti, co navštívit?

Vloženo: 14. října 2019
Poslední příspěvek: 21. ledna 2022
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
Přemýšlím o dovolené na příští rok. V hledáčku mám Kos. Byl někdo, je tam kam na výlet co prozkoumat? Co moře atd.?

Odpovědi 25 odpovědí

Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 2 lety
Lenči
před 2 lety
@Sally ~ děkuji, tohle jsem chtěla vědět, která letoviska vybírat. Nás zajímají hlavně přírodní krásy, kterých asi na Kosu méně než na jiných ostrovech. proto se zajímám o ty výlety na hornatý Kalymnos. Současně jsme zatím nikde, kde jsme byli, neviděli bílé písčité pláže, které tam jsou. jedinou, kterou jsme viděli, tak pouze na Thassosu - Paradise beach. Pohoří Dikeos...byli jste také? Pořádají se výlety i tam? Díky za informace.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 2 lety
Sally
před 2 lety
@Lenči ~ tam bych se podíval na nabídku cestovek jak našich nebo místních řeckých. My si vybírali podle tipů. V takové vesničce Palio Pilí vydržíte celý den. A bílé pláže asi určitě ne, dobře se koupalo v Kefalosu mezi památkama a dalo se za odlivu dojít na ostrůvek s kapličkou.
Asi nejvíc bílých a písečných pláží jsme poznali na Sardinii, ale to není Řecko
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 2 lety
Lenči
před 2 lety
@Sally ~ Děkuji moc za rady. Uvidíme jak se bude letos situace vyvíjet.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 2 lety
Sally
před 2 lety
@Lenči ~ za malo.
Doufam ze uz to snad letos bude fungovat. At to vsechno vyjde
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 2 lety
Lenči
před 2 lety
zdravím, ráda bych se k ostrovu Kos zeptala na zkušenosti s ubytováním
v Kefalosu Kamari bay. Nejsme nároční, hodně cestujeme a na přespání nám to stačí. Hotel má být prý u silnice, takže bychom neradi, aby tam bylo od aut příliš rušno. Díky za každou radu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů