Dovolená Kos - Řecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Řecko
Kos
Gaia Village Hotel

Gaia Village Hotel

84% Vynikající
1315 recenzí1315840100
All inclusive 8 dní (7 nocí)
Letecky z Brna, z Prahy
Neptune Hotels - Resort, Convention Centre & Spa
83% Vynikající
4 recenze4830100
Polopenze 8 dní (7 nocí)
Letecky z Brna, z Prahy
Polopenze 8 dní (7 nocí)
Letecky z Brna, z Prahy

Řecko - ostrov Kos

Řecký ostrov Kos se nachází v jihovýchodní části Egejského moře a je součástí souostroví Dodekanés. Ostrov přezdívaný také jako Hippokratův je charakteristický svou výjimečnou historií, ovšem turisty láká především dlouhými plážemi a azurovým mořem.

Milovníci vodních sportů a to ať už potápění, surfování či jiných, na ostrově jistě zažijí nezapomenutelnou dovolenou. Odpočinout si můžete na nejznámějších plážích Marmari nebo Tigaki, kde se nachází i aquapark, který zpříjemňuje chvilky nejen malým dětem. Mnozí jistě ocení také blízkost Turecka. A právě plavba lodí do Turecka je jedním z oblíbených výletů, které se z ostrova podnikají. Antická historie a mnoho zajímavých míst k procestování je ale i na samotném ostrově Kos, což je jedním z hlavních důvodů, proč jsou na ostrov pořádány zájezdy v hojném počtu.

Na své si na ostrově přijdou i nadšenci turistiky. Panenská příroda a krásné řecké vesničky jen vybízí k dlouhým procházkám. V neposlední řadě je Kos pro mnohé oblíbenější a vhodnější alternativou oproti sousednímu ostrovu Rhodos, který bývá v letní sezoně velmi přelidněný.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Kos?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Kos (Řecko) od CK Alexandria, Dovolená.cz, FIRO-tour, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Kos?

Ceny začínají na 10 290 Kč, nejdražší zájezd stojí 138 050 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Kos doprava letecky (z Bratislavy, z Brna, z Katovic, z Krakova, z Ostravy, z Prahy, z Vídně, z Wroclavi).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Kos hotely: Kosta Palace Hotel (93%), Nissia Kamares Hotel Apartments (93%), Iberostar Odysseus (92%), Astir Odysseus Kos Resort & Spa (92%), Marmari Palace Hotel (92%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Kos jsou podle cestovatelů tyto: Hotel Apollon Boheme, Gaia Village Hotel, Gaia Royal Hotel, Eurovillage Achilleas, Pyli Bay Hotel.