Dubaj od 10 790 Kč
Zobrazit zájezdy

11 hodin v Dubaji

Vloženo: 30. prosince 2017
Poslední příspěvek: 2. ledna 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Hezký den, Ježíšek mě obdaroval dovolenou v exotice a budu mít 11 hodin na přestupu v Dubaji. Tuším, že Dubaj navštívila spousta z vás. Má cenu na takovou chvvilku vytáhnout paty z letiště nebo si podřepím v bezcelní zóně? Kdysi jsem četla o paní - češce, která tam žije a dělá něco jako zájezdy na míru. Všechno dobré v novém roce

Odpovědi 3 odpovědi

Marka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Marka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Marka
před 6 lety
Kristina Harazimová, využili jsme, měli jsme 16 hodin plonk mezi lety a super, z Dubaje jsme viděli to podstatné (ale to je asi i tím, že nejsem fanda těchto destinací, a tak mi 16 hodin stačilo ). každopádně lepší než sedět na letišti. zajistila nám veškerý servis, vstupenky, taxi, rezervace do restaurací, přidala spoustu zajímavostí, provedla nás všude a jako průvodce a společník je naprosto skvělá, záleží, kdy vyrážíte, doporučuji rezervovat předem, obzvlášť na tyto několikahodinové akcičky.
Hezkou dovolenou
www.pruvodcedubai.cz/
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
paní Harazimovou nemohu doporučit, rezervace nebyla dotažená do konce a díky tomu jsme si Dubaj nevychutnali tak, jak jsme měli v plánu. dle hodnocení to byla zřejmě jen vyjímka, ale zamrzí, že černý Petr padl zrovna na nás
snad budete mít více štěstí.
Péťa_V
věrná členka věrná členka /
Péťa_V
věrná členka věrná členka / před 6 lety
Péťa_V
před 6 lety
Už jsem tam jednou takhle byla a teď po cestě do Thajska mě čeká opět 8 hodin přes den v Dubaji. Rozhodně se jeďte podívat do centra. Nejlepší by bylo se dohodnout s někým dalším z letadla a naplnit taxi. Pak jen stačí popojít kusek dál od letištní haly (ceny spadnou i na 30 % oproti těm prvním, které uslyšíte hned u východu...a ti taxikáři jsou fakt dotěrní, nedejte se!). Pak doporučuju klasiku - Burj Khalifa a Burj al Arab. Obojí stihnete úplně v pohodě i s procházku po okolí a velikou časovou rezervou My jezdili převážně metrem, i to se dá stihnout a ušetřit tak, pokud vás bude málo do taxi. Na Burj khalifa a Al Arab a zpět je to cca 60 km, cenu tipuji max na 1 200 Kč.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů