Egypt od 4 023 Kč
Zobrazit zájezdy

Vše je jako před covidem

Vloženo: 19. dubna 2022
Poslední příspěvek: 6. srpna 2022
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před 2 lety
Dafr
Ve středu 13.4. jsme letěli z Prahy do Hurghady. Příjezdový formulář do Egypta není potřeba, testy taky ne a ani očkovací certifikát nikdo nechtěl vidět. V letadle jsme museli mít roušky, ale už to nebylo tak přísné jako vloni. Domů už poletíme nahoře bez Na hotelu všechno funguje jako před covidem. Všechny bary otevřené, jídlo si nabírate sami, animační programy pro děti i dospělé jsou každý den. Počasí je krásné, moře osvěží, co víc si přát ❤

Odpovědi 14 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
to už bylo i vloňi , byla jsem v srpnu a hotel i venkovní život jak před Covidem .
Dafr
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před rokem
Dafr
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ my byli vloni v Marse ve Fantazii. Jídlo nám nabírali oni, všude plexisklo, omezené animační programy, jeden bar nefungoval a na letišti jsme museli ukazovat samé lejstro Ale i tak jsme si dovolenou užili
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před rokem
Mirdax
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ Přesně tak, my byli v Egyptě vloni v září a také žádná omezení na hotelu, akorát v prosinci na Kapverdách jsme při nabírání jídla museli mít roušky, ale jinak žádná omezení.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Dafr ~ to jste měli smůlu , v Hurghadě to nebylo , byla jsem tam vloni dvakrát , hotel Sunrise Agua Joy a ani v obchodech nikde roušky , super dovolená , super hotel , letos se tam opět ráda vrátím
Slam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Slam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Slam
před rokem
A mohu se zeptat na měření teploty?
Opravdu se měří před každým vstupem do restaurace nebo recepce, jak tvrdí oficiální pokyny?
A když by někdo náhodou měl zvýšenou teplotu, tak hned pomaže do týdenní karantény, i když ta teplota může mít tisíc jiných důvodů než covid?
Děkuji předem za něčí aktuální zkušenosti (PS: Chtěli bysme do Marsy).
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Slam ~ ne neměří už vloni neměřili ,život naprosto v normálu jak před Covidem to je Egypt 💓💓💓💓💓
Masky
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Masky
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Masky
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ My jedeme teď 22.5.2022 do Maršu Pensée Royal Garden Beach Resort,
Doufám,že nebude velky odliv a bude nějaka voda v moři.
Letíme z Ostravy,vízum asi až v Marsi na letišti za 25§. A co spátky nechcou znovu test před vstupem do letadla na spáteční cestu ?
Budu rád za odpověd.
Dafr
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před rokem
Dafr
před rokem
@Masky ~ Pensse je naše srdcovka. S odlivem nic neuděláte, je to příroda. Buď je dopoledne nebo odpoledne. Ale i tak, tam to zrovna nevadí. Užijte si dovolenou ❤
Masky
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Masky
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Masky
před rokem
@Dafr ~ Díky za odpověd,už jsme tam jedem podruhé- v 2018 to bylo poprve. Jen nevím jestli při odletu nebudou chtít ten jejich test PCR,nebo antigen.
Myslím,že jsem to někde četl .?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Masky ~ Ne už ne , je vše v pohodě v roce 2018 to bylo nutné nyní ne
Masky
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Masky
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Masky
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ Aktualizováno: 11.04.2022 / 08:03
www.mzv.cz/cairo/cz/viza_a…
Stačí Ant.test (u nas za 200,-Kč) pokud to brzo nezruší. To že to někde nekontroluji ,nebudu riskovat. Zpět už nikdo nic nechce.
Známy jedou 11.5.do Hurgády tak uvidíme co po nich chtěli.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Masky ~ Já mám očkovací certifikát a tři očkování , tak v pohodě
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ V Egyptě je vše ok

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů