Egypt od 7 843 Kč
Zobrazit zájezdy

Hurghada

Vloženo: 4. května 2022
Poslední příspěvek: 13. května 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Petrasarka
Dobrý den,
má někdo aktuální zkušenosti s testováním na covid? Nejsem očkovaný a zajímalo by mně jestli se nechat testovat před odletem,nebo nechat testování až v Hurghadě. Případně jestli testování vůbec kontrolují a vyžadují.
Děkuji

Odpovědi 9 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Vyžadují stále PCR nebo očkovácí certifikát , včera jsem se to od Blue Style dozvěděla .Lépe mít ´PCR test již sebou , vloni nás ihned pustili z letadla a ti co neměli čekali .
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Petrasarka
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ díky za odpověď. Já vím co momentálně platí,ale spíše mně zajímá jestli je to opravdu nutnost,jestli to vyžadují a kontrolují. Někde jsem četl, že po příletu do Egypta nechtěl nikdo nic vidět.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Petrasarka ~ Letos jsem zatím nebyla , chystám se v červnu , očkovací certifikát mám sebou , tak se nechám překvapit
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Petrasarka
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ taky jedeme v červnu - pátého
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Petrasarka ~ Já 9. ho hotel Sunrise Agua Joy a kam Vy ? Já létám Hurghadu 20 let , sama , přítel se bojí letadla .
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Petrasarka
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ Le pacha 5-16.6.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Petrasarka ~ Já 11.6 Sunrise Agua Joy , což je dost daleko od Le Pacha , ale hotel máte pěkný , znám tam téměř všechny hotely , vybrala jste dobře . Užijte si krásnou dovolenou , letíte s dětmi ? Já sama , přítel se bojí létání , ale já si aspoň krásně od všeho odpočinu . Relax . Hurghadu létám dvacet let .
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrasarka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Petrasarka
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ letíme sami. Děti už máme samostatné. Taky si užijte dovolenou
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Petrasarka ~ I Vám , já už mám děti též dospělé a vnoučata na toto moc malé a přítel se bojí letadla . Neva já létám po celém světě sama a mám svůj relax .Krásný let a dovču .

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů