Norsko od 13 299 Kč
Zobrazit zájezdy

Hitch-hike trip Svedsko-Norsko

Vloženo: 11. července 2022
Poslední příspěvek: 11. července 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Palino
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Palino
Ahoj,
Hľadá sa jedna odvážna slecna na hitch-hike, z veľkej časti low-cost trip z Prahy cez Nemecko, Dansko do Svedka a Norska. Kombinacia mesta/príroda spanie v stane a ked sa podarí tak cez coauchsurfing. V nudzovych situaciach si zaplatit aj prepravu a hostel trebárs. Presne plan zatial nemam a do istej miery by som to nechal spontánne a jak bude vychádzať cas.
Bolo by to na 16 dni cca. Od soboty a potom dva týždne do nedele. 10 dni dovolenky v praci.Ak by to nevychadzalo tak mat moznost ti vziat 1-2 dni na vyse by nebolo zle tiez. Vyhovuje mi to bud od 13 augusta alebo od 20 teho.
Raz za čas dostanem nejaký šialenejsi napad a potom ho rad aj zorganizujem. Momentalne nemam priatelku (ktoru by som tam vzal) tak hladam aspon partacku. Nechcem ist sam a stopovat s chlapom, to ti nikto nezastavi v troch to je zas moc. Btw je mi 29. Tak niekto primerany ale ked mas v hlave vsetko v poriadku nezalezi az tak na veku
V minulosti som uz nejaky stopovaci vylet podnikol, najväčší bol 25 dni a 5000km po Europe, takže nejake skusenosti tam su. Zazitky na nezaplatenie a boli fakt lacne
Ak to este citas a zaujima ta to tak teraz citaj pozorne. Neni to ziadna sranda. Bude ta vsetko boliet, budes smrdiet, bude ti horuco aj zima. Mozes niekde ostat hodiny cakat a nachodit strasne km s batohom vecsim jak ty, co bude vazit 10kg a vonku piect slnko. Vecsinou to ale ide relativne hladko. Ale musis sa zmierit s tym ze obcas nemusi.
Takze idealne ak uz mas s niecim obdobnym slusenosti ale neni podmienkou. Nesmies byt panska, panovacna, urazliva, moc naladova Nechcem niekoho co to po 4 dnoch bude chciet vzdat a otocit.
Takze hladam niekoho kto ma vecsinou dobru naladu a len tak ho nieco nerozhodi, prezije moj sarkazmus, dokaze prezit v narocnych podmienkach bez prilisneho brblania a stazovania si. Obcas mozes ak to pojmes aj trochu s vtipom
Ako odmena, (ak to prezijeme) budu zazitky co budes rozpravat este svojim vnucatam. Nepredvidatelne dobrodruzstvo, ktore beznym cestovanim zazijes, len keby ta uniesli
Urcite by sme sa mali stretnut predom zistit ci by to slo a dohodnut detaily. Ak sa najde odvazlivec budem rad. Dufam ze som ta az moc nevystrasil ale chapes, byt pripraveny na najhorsie a dufat v to najlepsie

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů