Thajsko od 26 895 Kč
Zobrazit zájezdy

Hledám partnerku na dlouhodobé cestování a pobyty v exotice

Vloženo: 22. srpna 2022
Poslední příspěvek: 22. září 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Marek-Mourek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Marek-Mourek
Jsem člověk s potřebou sdílet s blízkou bytostí všechny krásné prožitky a tak se otevírám představě poznání podobně laděné cestovatelské duše, která by spolu semnou chtěla užívat cestování a pobyt ve vzdálených krajinách, plavání v moři, výlety a objevování.
V Indii jsem prožil více zimních sezón s dalším přeletem do Thajska. Za 3 měsíce procestoval Vietnam ze severu na Jih, navštívil Kambodžu. (Delší dobu jsem žil v Kalifornii, pobyl 3 měsíce v Kanadě a půl roku v Mexiku). Dobře se domluvím Anglicky.
Zmiňuji to abych dal najevo, že jsem zkušený cestovatel a na cestách po J+JV Asii je na mě spolehnutí.
Rád bych prvně navštívil Srí Lanku, Indonésii, Malajsii...
Náklady na cestu:
Mohu platit plnou cenu ubytování a běžnou stravu. Pokud zvládáš základy angličtiny a máš cestovní notebook, mohu ti nabídnout výdělek na cestách.
Termín: cca od půli října
Mrkni na mé stránky o cestování: nacaj.cz

Odpovědi 1 odpověď

anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Lákavé, ale je to dlouhá doba na cestě, tedy prozatím nereálné. Škoda, Indii mám za sebou a byla to jedna z nejkrásnějších cest. Přeji hodně krásných zážitků.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů