Madagaskar od 46 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Hledám spolucestující

Vloženo: 14. listopadu 2022
Poslední příspěvek: 13. ledna 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
Hledám parťačku na poznávací zájezd na Madagaskar,odlet 19.11.2022,last minute,s prodloužením pobytu u moře v hotelu s all incslusive,výhled na moře, návrat 4.12.Najde se nějaká prima holka středního věku?

Odpovědi 8 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Škoda , pozdě , já chtěla letět na Madagaskar letos , ale příplatky za neobsazené lůžko drahé .
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ No,je to fakt smůla,že jste si mé výzvy všimla tzv.s křížkem po funusu. Také jsem tedy zkoušela variantu,že se vydám sama, ale když jsem zjistila, že se cena navýšila o téměř 35 tisíc, což nejsem ochotná akceptovat, trčím teď doma a jedinou útěchou mi může být, že tam je aktuálně deštivo.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ Nakonec se vydávám 13.ledna do Ománu na 12 dní oblast Salalah , a nebylo to tak drahé se slevou necelých 30 tisíc All inclusive .Od nového roku se Madagaskar bude létat jen s přestupem a toto je přímý let do Ománu
aniri-j
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
aniri-j
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
aniri-j
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ Zdravím, koukám, že hodně cestujete, taky bych ráda ale letecky většinou nemám s kým. Kdyby jste někdy potřebovala spolucestující, tak se mi ozvěte, když to bude jen trochu možné, ráda poletím s Vámi.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
láká mě Omán, ale podzimní nabídky jsem propásla a teď čekám co bude po novém roce
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ tak to je pech, už máte toho druhého?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@aniri-j ~ tak uvidíme, třeba nám to vyjde
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@DanaDianaNoymi ~
Dobrý den,
moc ráda najdu nějakou prima holku na dovolené u moře.... budu ráda za odpověď, Bea

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů