Česká republika od 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Mapa světa za body

Vloženo: 20. května 2023
Poslední příspěvek: 2. června 2023
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 12 měsíci
DanaDianaNoymi
Právě mi přišla mapa světa za body je úžasná , doporučuji všem na Cestolinu

Odpovědi 6 odpovědí

Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 12 měsíci
Mikey
před 12 měsíci
Jsem rád, že se líbí!
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 12 měsíci
DanaDianaNoymi
před 12 měsíci
¨Dobrý den ano velmi , napsala jsem Vám email nebudu psát zde , jen potřebuji radu .Vnuk s vnučkou budou mít velkou radost , vnuk Vojta zeměpis miluje a až pojedu do Prahy přivezu .Byla i krásně zabalená .Neskutečně děkuji .Dana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 11 měsíci
DanaDianaNoymi
před 11 měsíci
@Mikey ~ MOC dala jsem si i sem fotky jak je krásná a vnoučata ji stírají .Včera přišla mapa Česko bude jistě úžasná , vypadá tak , jsou tam i hrady a zámky , až to odvezu vnoučatům , celou ji uvidím .Jste velmi hodný a mockrát děkuji .Dana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 11 měsíci
DanaDianaNoymi
před 11 měsíci
@Mikey ~ MOCKRÁT DĚKUJI .Mapa česka již též přišla , předám vnoučatům. až se vrátím z Egypta a pojedu za nimi , zítra jedu na letiště a už to nestihnu , vnoučata žijí 100 km ode mne , ale už se na ni moc těší
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 11 měsíci
Sally
před 11 měsíci
@DanaDianaNoymi ~ užij si Egypta
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 11 měsíci
DanaDianaNoymi
před 11 měsíci
@Sally ~ Sally můj zlatý cestovatelský kamaráda , děkuji 15 dní nádherných 15 dní , těším se , dnees jedu na letiště

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů