Dovolená na Faerských ostrovech nebo v jiné severské zemi

Vloženo: 18. června 2023
Poslední příspěvek: 18. června 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
martin22
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 11 měsíci
martin22
Ahoj všem dobrodružným cestovatelům a cestovatelkám. Rád bych vyrazil létě na Faerské ostrovy. Doprava letecky, na místě bych dopravu řešil autobusy nebo půjčeným autem, podle dohody, nebráním se žádnému formátu. Spaní bych asi řešil v rámci úspor ve stanu v kempech, v případě deštivého počasí bychom mohli zajít na 1-2 noci do hotelu uschnout. Ale taky to nechávám na vzájemné dohodě.
Termín mi vyhovuje kdykoliv v srpnu případně na začátku září.
Alternativně bych se klidně vydal i do jiných severských oblastí- sever Norska (kromě Lofot, kde jsem byl vloni), Švédsko, Finsko, Skotsko,..
Jsem nadšený cestovatel po převážně evropských zemích, z Prahy, věkově něco přes 30.
Případní zájemci prosím pište na email [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele].

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů